Následník britského trůnu má
jméno George Alexander Louis

Následník britského trůnu má
jméno George Alexander Louis

24. 7. 2013

Novorozený syn prince Williama a vévodkyně Kate dostal jméno George Alexander Louis. Oznámil to dnes večer Kensingtonský palác, kde se nachází rezidence rodiny. Nový královský potomek, který se narodil v pondělí, je třetím v linii následníků britského trůnu.

"Vévoda a vévodkyně z Cambridge s nadšením oznamují, že pojmenovali svého syna George Alexander Louis. Miminko bude známé pod jménem Jeho královská výsost princ George z Cambridge," uvedl palác v prohlášení.

Královské novorozeně dnes před polednem poprvé navštívila jeho prababička, královna Alžběta II. William a Kate pak se synem odjeli za jeho prarodiči z matčiny strany - Middletonovými - do vesnice Bucklebury asi 80 kilometrů západně od Londýna.

Své dítě ukázali William a Kate veřejnosti poprvé v úterý večer, den po porodu. Za obrovského zájmu médií pak společně odjeli z nemocnice Panny Marie, kde byla vévodkyně z Cambridge od pondělí.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Redakce i60
Tak už známe i jménomalého princátka: George Alexander Louis. Jak se vám jméno líbí?