Brambory rychle uvařené 
v mikrovlnce ve sklenici

Brambory rychle uvařené
v mikrovlnce ve sklenici

9. 11. 2013

Musím se přiznat, že mi trvalo dost dlouho, než jsem dostala odvahu tento fígl vyzkoušet. Brambory do mikrovlnky v zavařovací sklenici? To jde? Ano jde. Je to jednoduché a hlavně rychlé.

Oloupané a na kosky rozkrájené brambory se zavřou do zavařovací sklenice, stačí voda z mokrých brambor a 7 minut na plný výkon (bez soli). Ještě minutku počkáme než je otevřeme a pak dáme na talíř a můžeme jíst.

Dobrou chuť.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
František Kopáček
Tak nevím,celý život jsem přesvědčen,že hliník je kov. Většina šroubovacích víček je ale železná a lakovaná,protože rezaví.V tlakovém hrnci(papiňáku) jsou uvařeny také za 5-6 minut a to i ve větším množství.Vyjde to levněji
Eva Klímková
Neznám, vyzkouším....
Jiří Novotný
Prima nápad!Hned jsem to vyzkoušel a mohu potvrdit-vynikající.
Marie Novotná
Víčko není kovové ale hliníkové a to mikrovlnce nevadí.Je to vyzkoušené,nebojte se.Já se také prvně bála,ale jde to.
Zorka Chvojková
Zavřou se kovovým vičkem ??
Olga Štolbová
Ahoj Marie, ihned jsem vyzkoušela a jsem nadšená. Tenhle fígl má u mně první místo, díky.
Marie Novotná
Paní Hano,tyhle fígle mi také přišly v mejlu,je toho hodně.
Hana Chlebníčková
Můj fígl : jak se zbavit bolesti v patě - ostruhy. Nemohla jsem došlápnout na patu, proto jsem podstoupila ozařování, obstřiky do paty, elektroléčbu, mastičky od bolesti všeho druhu. Potom jsem si vzpomněla na babičku, která mě poslala pro listí z černého bezu, když nemohla chodit. Je to jednoduché. Čerstvé listí přiložte na patu a navlečte ponožku. Stačí, když tento obklad budete opakovat 3 noci a jste bez bolesti. A tady platí známé pořekadlo: před heřmánkem smekni a před bezem klekni.