Když neodtéká dřez v kuchyni

Když neodtéká dřez v kuchyni

10. 11. 2013

A je to tu zase, neodtéká dřez v kuchyni.A zrovna nemám "krtka" nebo jiný prostředek, který by usazeninu v dřezu rozpustil. Zkusila jsem radu od kamarádky - nasypat sodu a zalít octem. Silně to zabublalo a bylo po problému, mastnota se rozpustila a voda zase odtéká.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Pravidelné rozebírání a čištění sifonu je základní údržba. Ale např. u Zuzany je problém s malým sklonem potrubí pod podlahou mezi dřezem a odpadní stoupačkou. Na to štětka na lahve nestačí.
Miroslav Štorch
Chemické čištění sodou a octem je dobrý nápad, ale nejlevnější je odšroubovat víčko sifonu - pokud to jde a mechanicky ho vyčistit např. štětkou na lahve - včetně odpadního potrubí. Mimo času to nestojí prakticky nic. Neplatíte za sodu ani ocet. :-) A odpad je pak průchodný měsíce.
Jana Šenbergerová
Jednoduché a levné. Určitě vyzkouším, už mě nebaví kupovat čím dál tím dražží prostředky.
Eva Klímková
To znám a funguje to dokonale
Zuzana Pivcová
Tak, jestli tohle pomůže, navrhnu Vás na cenu, protože s dřezem zápasím hodně často navzdory všem koupeným drahým čističům.