"Petpolička"

"Petpolička"

7. 12. 2013

Zde je návod, jak jednoduše a levně vyrobit držák k nabíječce pro mobil z obyčejné petlahve. Budeme k tomuto účelu potřebovat jednu pevnější PET láhev, vystřihneme pás v místě přehybu láhve, do horní strany vystřihnete otvor ve tvaru nabíječky. Nabíječku prostrčíte tímto otvorem do zásuvky. Zapojíte mobil, který položíte na vytvořenou petpoličku. Pěkně drží a mobil z ní nespadne. Výhoda je, že se na takto vyrobené "petpoličce" nemusí utírat prach.

Jednoduše se vyrobí nový držák za pár minut. Zužitkujete tak i celou láhev, spodek na odkládání houbičky na nádobí a vršek lahve třeba jako nálevku. Viz foto.

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Jírová
To je vtipné, český člověk si vždy ví rady.
František Kopáček
Receptář dobrých nápadů před 30 lety.To se dělalo z pet lahví tisíce bytových doplňků.
Zuzana Pivcová
To je zábavné a milé, ovšem ne pro někoho, kdo si potrpí na okázalé vybavení bytu. Mně se to moc líbí. I třeba do práce. Díky.