Pravdivý recept
pro chudého penzistu

Pravdivý recept
pro chudého penzistu

23. 4. 2012

Vážení staří spoluobčané!

Vím, že i vy se určitě dostáváte do různých kritických situací a máte co dělat vyjít se svou penzí bez ztráty kytičky. Já též bojuji jak se dá, ale opravdu nevím, do kdy budu ještě vítězit. Je pravda, že se učím přežívat a někdy mi to docela jde. Chci se proto s vámi podělit o jeden recept pro chudé důchodce. Pište si!!!

Najdete jako já v lednici kousek okoralého tvrdého sýra, trochu hořčice a zbytek mléka. Potom ještě objevíte pytlík s kuřecí směsí na polévku. Je tam šest ohlodaných kuřecích hřbítků. Jeden hřbítek posypete kořením, které najdete a dáte péci.

Ostatní hřbítky uvaříte s kouskem zeleniny. Štávu vypečenou ze hřbítku, sýr, hořčici a trochou mléka rozmixujete. Snažte se obrat ze hřbítku kousky masa a posléze se vám to povede... Jsou to asi tři deka. Kousky tohoto masíčka dáte do rozmixované směsi a ohřejete. Uvaříte trochu špaget, nebo jiných těstovin a omáčkou zalejete. Moc si pochutnáte!!!

Zbylé uvařené hřbítky vyndáte z vody, oberete masíčko, do vody přidáte nudle a máte polévku na dva dny. Obrané masíčko rozdělíte na sedm porciček a máte pro malého pejska žrádlo na týden. Dobrou chut a dobré pořízení přeje vaše spoludůchodkyně.

Nevím, jestli to uveřejníte, ale když ne, lžete si do vlastní kapsy. Je to totiž absolutně pravdivé a přitom strašně mírné. Žádné rašící jaro to nezachrání, leda, že bychom se šli napást.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Kozáková
Naprosto s Vámi souhlasím. Je mi líto, že generace našich dětí toužila po změnách a 17. listopadu před léty si ji vytrucovala. Pokud se jim to povedlo, tak ať si to žijí, ale na svůj úkor, ne na náš. Studenti hloupí nám tehdy pokazili stáří, sobě současnost a svým dětem celý život. Myslím, že náprava už se jenom cinkáním klíčů neuskuteční. A co se týká toho receptu, je hrozitánsky dobrý, když si ještě našetříme na vajíčko, které celou krmi ještě vylepší.