Marie Ivanovi a Björnovi

Marie Ivanovi a Björnovi

20. 1. 2014

Právě začala přestávka, v krásně zaplněné ostravské ČEZ Aréně dohrály tenisové legendy Ivan Lendl a Björn Borg, začala přestávka a najednou – Marie Rottrová. S písní Žaluzie. Krásná dáma, krásný song a krásné světlo.

Zůstal jsem na place sám. Jít na chlebíček či párek jen proto, že je zadarmo..? Když přišla Marie, co jí tolik lidí říká Maruško, a s ní světlo takové? To přece nejde. Mám z té chvíle více fotografií, ale když jsem viděl motiv nohou, lodiček, sítě, zaměřil jsem právě tímto směrem.

I to mám na fotografování rád – máte povinnost udělat kvalitní, ale zároveň takzvaně klasické fotografie. A je jedno, jestli fotíte Marii, Pražský výběr nebo Magdalenu Koženou. Ale v podstatě vždycky se vám otevírají jiné motivy. A je radost je přijímat a hrát si s nimi. Jen tak, pro sebe. A teď i pro vás, dámy a pánové z i60.cz.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Miroslav Štorch
Prima nápad - místo odrazu ve vodě kontrast stínu a kurtu. Jako reportáž je to asi úmyslně černobílé ? Nebo je originál barevný a v editoru je barva odfiltrována ? Budeme věřit, že to byla Maruška Rottrová a ne někdo jiný 8-)
Pavla Vítková
Bezvadná fotka.
Martin Straka
...děkuju dámy, rád jsem tu. S Vámi. Srdečně, Martin...
Olga Štolbová
Dobrý den Martine, vítám Vás u nás. Určitě nejsem sama, kdo uvítá krásné a nápadité fotky.Snad se i něco nového naučíme.
Zuzana Pivcová
Když se mi někde povedl stín, silueta, byla jsem nadšená, i když to byl čirý amatérismus. Toto je úžasná umělecká výpověď, dáma v lodičkách s mikrofonem u sítě na tenisovém kurtu. V jednom celkem prostorově omezeném záběru je řečeno hodně.
Svatava Páleníková
Tak takovou fotku paní marie Rottrové jsem ještě neviděla. To je opravdu unikát. Líbí se mi to.