A už se zase těšíme
s kamarádkama na léto

A už se zase těšíme
s kamarádkama na léto

9. 2. 2014

Už čtvrtý rok jezdíme s kamarádkama na termály ve Štúrově na Slovensko a velice se nám tam líbí. Jsme vždy ubytované přímo v areálu a pan majitel chaty se o nás dobře stará.

Nejenže jsme každý den v teplé vodě (je tam sedm bazénů), ale jezdí s náma i na výlety.

Vždycky jedeme vlakem a pak nás vyzvedne na nádraží majitel, ubytuje a o nic se už nemusíme starat. Ve srovnání s jinými pobyty, na které jsme jezdili dřív, je to levné.

Ještě je sice zima, ale už se všechny zase těšíme. 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Michalčíková
Ahoj Olgo dlouho jsem tu nebyla je to adresa chataroja najdeš na vebu stačí zadat a je to asi za měsíc tam jedu nebo i naiš na mejl roja2007@seznam.cz pán odpovídá rychle a v květnu teď má moc dobré ceny platíme 1800 kč za celý týden a je v provozu od května do půlky září
Olga Štolbová
Ahoj Marie, Tvůj příspěvek mě zaujal. Taková dovolená by se mě také líbila. Napiš, prosím, třeba adresu toho areálu, nebo majitele a také, od kdy do kdy je v provozu. Díky...