Na sv. Valentýna

Na sv. Valentýna

14. 2. 2014

Setři mi rosu
na mých víčkách,
když noc se
v ráno mění,
slib, že budeš
mě zas hýčkat,
na prahu rozednění.

Do očí se
se mi dívej,
když slunce
ráno vstává
a nic nepovídej,
vždyť láska
má svá práva.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladka Steinová
Moc hezké!!!!
Jana Šenbergerová
Pěkná, Jitko. Nevidím důvod, proč by se nemohlo psát na stejné téma.
Jarmila Peerová
Ta básnička je Jituško nádherná,moc se mi líbí a myslím,že je úpně jedno,že Ty i Zuzka se " rády " díváte do očí.To se patří a když je to podbarvené city,tak to nemá chybu.Obě jste děvčata šikovná,umíte a je radost Vaše verše číst,každá máte svůj styl,takže si myslím,že je vše OK...
Jitka Chodorová
Tak,to mě taky mrzí,ale moje básnička čekala jen od včerejška a tu tvojí jsem ani nekomentovala,pořádně jsem si jí přečetla až teď.Tak promiň,ale někdy se holt naše myšlenky sejdou ve stejný čas,to je fakt.
Zuzana Pivcová
Je to moc hezká báseň, ale škoda, že s tou předchozí mají fotky pomalu jak "přes kopírák". Pokud ta Jitčina už čekala na Valentýna, mohli jste včera dát ode mě nějakou jinou, nemusely se dvě básně za sebou "dívat do očí". Omlouvám se za tu výtku, Tebe, Jíťo, nechci kritizovat. Vím, že se nám občas vynoří něco podobného.
Olga Štolbová
Jíťo zdravím, básnička se Ti opravdu povedla. Je něžná, hravá a milá. Díky, díky...***