Kandiduje do Kongresu
a nabízí 101 let zkušeností

Kandiduje do Kongresu
a nabízí 101 let zkušeností

21. 2. 2014

Tak tohle je úžasná zpráva. Vysoký věk jako handicap? Ne, právě naopak! Floridský prapradědeček Joe Newman zahájil kampaň, která ho má v listopadu přivést do Kongresu. A volební program staví na své největší devíze – nabízí voličům rekordních 101 letech životních zkušeností!

Pokud by se do Kongresu skutečně dostal, stal by se nejstarším nováčkem na světě, který zasedne do parlamentních lavic. O splnění zákonných podmínek kandidatury si nemusí dělat obavy – je o 76 let starší, než je požadovaný minimální věk 25 let pro zasednutí do Kongresu. V listopadových doplňovacích volbách se bude bojovat o místa v celé Sněmovně reprezentantů a o třetinu míst v Senátu.

„Ve 101 letech ovoce mých zkušeností daleko převyšuje kohokoli jiného v tomhle kongresovém souboji,“ napsal Joe Newman na svém blogu. Za svůj dlouhodobý cíl označil snahu „inspirovat občany všech věkových skupin, aby se zapojili a stali aktivními vlasteneckými představiteli“. Sám sebe pak tento syn ruských přistěhovalců, kteří do USA přišli ve 20. století, popsal jako „antropologicky pokrokového“.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.