i60 Párty 2014 se blíží, účastníky
prosíme o závaznou objednávku!

i60 Párty 2014 se blíží, účastníky
prosíme o závaznou objednávku!

4. 3. 2014

Vážené dámy, vážení pánové, setkání příznivců našeho magazínu s názvem i60 Párty 2014 se blíží. A protože je nutné rezervovat ubytování v rekreačním zařízení Ředkovec, kde se ve dnech 25.4.-27.4.2014 setkání uskuteční, potřebujeme, aby zájemci jednak vyplnili závaznou objednávku, kterou najdete zde, a také poslali zálohu na ubytování.

Zálohu ve výši 600 Kč zašlete do 20.4.2014 na účet organizátorky akce, paní Jaroslavy Handlové, která vybranou částku následně odešle na účet rekreačního zařízení Ředkovec. Číslo účtu u ČSOB je: 189866560/0300. Jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo nebo datum narození ve tvaru DDMMRRRR (den, měsíc, rok, bez teček). Zbylou částku pak účastnici uhradí na místě. Případně, zájemci o třídenní pobyt mohou uhradit na uvedený účet celou částku 1100 Kč.

Jak jsme uvedli v úvodním článku, cena třídenního setkání (2x noc a 2x polopenze) vychází na zhruba 1100 Kč, a to včetně autobusu a vstupů do vybraných památek apod. Je možné, že se cena bude lehce lišit podle programu, který ještě budeme upřesňovat.

Je samozřejmě na vás, zda strávíte na akci jeden či dvě noci, počet dnů, včetně počtu osob a dne příjezdu uveďte v objednávkovém formuláři.

Předběžný program na tři dny:

1. den

Dopoledne příjezd a uvítání u sklenky vína, či šálku kávy v Havlíčkově Brodě (pomyslném středu Evropy – dle Járy Cimrmana). Oběd v hotelu Slunce. Nenáročná procházka městem (pod taktovkou Jaroslavy Handlové), s možností návštěvy Muzea Karla Havlíčka Borovského. Po dojezdu všech přihlášených účastníků se společně vydáme smluveným autobusem do rekreačního zařízení Ředkovec.

Večeře, seznámení

2. den

Po snídani odjezd na výlet autobusem na Lipnici nad Sázavou, návštěva hradu a Muzea Jaroslava Haška. Volno na individuální oběd. Poté pro zájemce - turisty pěší procházka k lomům (unikátní krajina, o které se můžete dočíst i v příspěvcích našich čtenářů v rubrice Moje cestování).

Večeře, zábava pod taktovkou čtenářů – dobrovolníků...

3. den
Snídaně, pak přejezd přes Chotěboř k údolí Doubravky. Turistická procházka kaňonem řeky Doubravky. Po obědě odjezd do Havlíčkova Brodu na nádraží k času odjezdu většiny večerních vlaků.

 

Srazíme se ve Slunci

Sraz účastníků bude v hotelu Slunce, vzdáleném cca 10 min. chůze od vlakového nádraží. Zde je již pro účastník i60 Párty 2014 rezervován salonek. Začátkem dubna ještě upřesníme, kdy a jak se budou moci připojit ti zájemci, kteří dorazí až v průběhu soboty.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!                                                                  

 

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.