i60 Párty 2014 se blíží, účastníky
prosíme o závaznou objednávku!

i60 Párty 2014 se blíží, účastníky
prosíme o závaznou objednávku!

4. 3. 2014

Vážené dámy, vážení pánové, setkání příznivců našeho magazínu s názvem i60 Párty 2014 se blíží. A protože je nutné rezervovat ubytování v rekreačním zařízení Ředkovec, kde se ve dnech 25.4.-27.4.2014 setkání uskuteční, potřebujeme, aby zájemci jednak vyplnili závaznou objednávku, kterou najdete zde, a také poslali zálohu na ubytování.

Zálohu ve výši 600 Kč zašlete do 20.4.2014 na účet organizátorky akce, paní Jaroslavy Handlové, která vybranou částku následně odešle na účet rekreačního zařízení Ředkovec. Číslo účtu u ČSOB je: 189866560/0300. Jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo nebo datum narození ve tvaru DDMMRRRR (den, měsíc, rok, bez teček). Zbylou částku pak účastnici uhradí na místě. Případně, zájemci o třídenní pobyt mohou uhradit na uvedený účet celou částku 1100 Kč.

Jak jsme uvedli v úvodním článku, cena třídenního setkání (2x noc a 2x polopenze) vychází na zhruba 1100 Kč, a to včetně autobusu a vstupů do vybraných památek apod. Je možné, že se cena bude lehce lišit podle programu, který ještě budeme upřesňovat.

Je samozřejmě na vás, zda strávíte na akci jeden či dvě noci, počet dnů, včetně počtu osob a dne příjezdu uveďte v objednávkovém formuláři.

Předběžný program na tři dny:

1. den

Dopoledne příjezd a uvítání u sklenky vína, či šálku kávy v Havlíčkově Brodě (pomyslném středu Evropy – dle Járy Cimrmana). Oběd v hotelu Slunce. Nenáročná procházka městem (pod taktovkou Jaroslavy Handlové), s možností návštěvy Muzea Karla Havlíčka Borovského. Po dojezdu všech přihlášených účastníků se společně vydáme smluveným autobusem do rekreačního zařízení Ředkovec.

Večeře, seznámení

2. den

Po snídani odjezd na výlet autobusem na Lipnici nad Sázavou, návštěva hradu a Muzea Jaroslava Haška. Volno na individuální oběd. Poté pro zájemce - turisty pěší procházka k lomům (unikátní krajina, o které se můžete dočíst i v příspěvcích našich čtenářů v rubrice Moje cestování).

Večeře, zábava pod taktovkou čtenářů – dobrovolníků...

3. den
Snídaně, pak přejezd přes Chotěboř k údolí Doubravky. Turistická procházka kaňonem řeky Doubravky. Po obědě odjezd do Havlíčkova Brodu na nádraží k času odjezdu většiny večerních vlaků.

 

Srazíme se ve Slunci

Sraz účastníků bude v hotelu Slunce, vzdáleném cca 10 min. chůze od vlakového nádraží. Zde je již pro účastník i60 Párty 2014 rezervován salonek. Začátkem dubna ještě upřesníme, kdy a jak se budou moci připojit ti zájemci, kteří dorazí až v průběhu soboty.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!                                                                  

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Paní Rašovská ano, lze mít samostatný pokoj. Neobsazené lůžko je za příplatek. Podrobnosti jsem Vám napsala do e-mailu.
Jarmila Komberec Jakubcová
prosím, je možnost objednat si jednolůžkový pokoj na setkání v Ředkovicích?Jsem přihlášena na 2 noci. Pokud ano kam se mám přihlásit?Děkuji.
Jan Raška
Dobrý den púaní Rašovská, určitě se zúčastnit můžete! V nejbližších dnech vydáme na portále i60 více informací.
Jarmila Komberec Jakubcová
dobrý den, o vašich aktivitách jsem se dozvěděla od své kamarádky a tak jsem se přihlásila na i60Párty až začátkem dubna a odeslala jsem zálohu.Budu se mci ještě akce zúčastnit?
Jana Šenbergerová
Děkuji! a přeji hezkou neděli. :-)
Marie Novotná
Jani dvou a tří .
Jana Šenbergerová
Docela by mě zajímalo, kolika lůžkové pokoje jsou k dispozici. To jsem nikde nenašla.
Helenka Červenka
Těším se na vás všechny!!!. A mám nápad s rekordem. Už jsem to vymyslela! Pokusíme se vytvořit rekord v povídce! Ta bude zvláštní tím, že všechna slova budou mít jen tři písmena. Jdu to hodit k sobě na profil.
Jaroslava Handlová
Jano, souhlasím s Tebou. Těším se na Tebe i všechny další. Pane Štorchu, to je škoda - ale do konce dubna je ještě daleko, snad se zdraví Vaší paní zlepší, uvidíte. Já Pohled taky znám, mám tam příbuzenstvo ze strany manžela. Olgo na Tebe se těším moc, uvědomuješ si, že jsi také spoluiniciátorkou srazu? Měly jsme obě přece podobný nápad a ve stejnou chvíli jsme ho někde tady kdysi obě zveřejnily. Ačkoliv jsme se v životě neviděly, tak sympatie fungují. Děkuji Ti.
Olga Štolbová
Hlásím, že závaznou objednávku jsem se snažila odeslat, ale kód ji nějak nechtěl, takže ani nevím jestli se odeslala. Ale přesto se těším a jdu zaplatit.
Miroslav Štorch
V Pohledu u Havlíčkova Brodu máme příbuzné, kam občas zajíždíme. Bohužel v současné době je manželka nemocná a nemůžeme téměř vycházet ven. Rád bych ji vyvezl autem do Brodu, ale necítí se na to. Tak se jí budu věnovat doma a nikam bohužel nepojedeme. :-(
Jana Šenbergerová
Vypadá to na dobrou společnost. :-)