Velikonoční výstava zachycená
fotoaparátem Růženy Antlové

Velikonoční výstava zachycená
fotoaparátem Růženy Antlové

13. 4. 2014

Navštívila jsem velikonoční výstavu v malé obci Dzbel a žasla jsem, jakou krásu dokáží vytvořit lidské ruce. Na každém vystaveném předmětu bylo vidět, že je dělaný s láskou a ne pro výdělek, prostě pro radost druhých jen za symbolickou cenu.

Při focení jsem se do jednoho zajíce zamilovala a koupila si ho domů. Majestátně zaujal místo na jídelním stole, s červenou mašlí kolem krku mě vítá úsměvem. K velikonocům to přece patří.

A protože si tu krásu nechci nechávat jen pro sebe, připravila jsem pro čtenáře magazínu i60 krátký film z fotografií z výstavy. Podívat se na něj můžete zde.

 

 

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Antlová
Olgo v každém PC je program na vytvoření filmu z vašich fotek jmenuje se Windous Movie Maker jestli ho tam nemáte je zdarma ke stažení a je to jednoduché program vás postupně navede jak na to !
Olga Štolbová
Růženko úžasné. Nejen všechny ty výtvory, ale ten film, dobrý nápad a krásné zpracování. Tohle všechno umíš sama ? Smekám a toho zajíce závidím. Díky...***
Jana Šenbergerová
Těch nápadů a šikovných rukou! Už se těším na velikonoční výstavku v našem městě. Vždycky tam najdu něco, čím vylepším velikonoční svátky. Ty jsi také pěkně akční, Růženko. Dík za zprostředkování. :-)
Renata Zadražilová
Jedním slovem úžásné!