Jak bylo na i60 párty

Jak bylo na i60 párty

27. 4. 2014

Přijeli, poznali se, pobavili se, prohlédli si nepoznané nebo už zapomenuté krásy Vysočiny. Jen malý kousek, ale stál za to. Počasí nám přálo, a tak nic nebránilo dobré náladě.

Večer s humorem Helenky a další večer premierové verše Zuzky s ukázkovým bubnováním a výkladem Jiřího jen obohatil naše obzory. Díky portálu i60 a díky Jarce Handlové má zase  několik lidí  k sobě blíž.

Proč sedět doma? Vždyť tahle země není jen pro mladý!!!!

Už se těším na další párty i s těmi, kteří z jakýchkoliv důvodů tentokrát nepřijeli.

A zde je ještě odkaz na videa: youtube

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Tak jsem našla Marie článek o setkání.Muselo to být pěkné... Myslím, že je přihlášeno víc lidí než se ukázalo v Redakci.
Marie Pudichová
Přiznám se, bylo mi to tak trošku líto, že jsem nenasedla do vlaku s Hankou a Helou, termín mi však nevyhovoval. Škoda, snad příště to vyjde, každé setkání, mojí věkové kategorie mám ráda. A dokud mi to ještě alespoň trošku chodí, snažím se překonávat i vzdálenější cíle. Tak tedy na viděnou příště. Marie
Soňa Prachfeldová
Maruško, tak jsem zkoukla s trochou nostalgie, jsi šikula, bylo to moc pěkné a jste všichni bezva a milí !
Marie Novotná
Dani Kolářová,promiň to druhé je tobě,už z toho blbnu.
Marie Novotná
Hanko,slibuji,že se polepším!Pokud bude sraz někde kolem Vysočiny,dám si práci a přestavím nějakou tu památku nebo vykopávku do krajiny bez kopců.Jen nevím ,jestli ta vykopávka nakonec nebudu jen já:-)Měla jsem výčitky,ale je vidět,že jsi správný turista-senior z i60tky a ten se nezalekne žádné překážky.Těším se na všechny.Musím tady veřejně přiznat,že moje obavy se v prvních okamžicích rozplynuly jak pára nad hrncem.Díky všem a za všechno,
Marie Novotná
Hanko,Fotky mají přece všichni a určitě jsou také plné krásné ,,i60tkové pohody.Jen mě mrzí,že ten ,,fotoamok"mě chytil dlouho.Z pátečního večera by video bylo nej...tak snad někdy příště.
Dana Kolářová
Jaká byla i60 párty – Maruško, inspirující! Při zpáteční cestě od „Zlatých očí“ do Lipnice k autobusu jsem si dala do příštího setkání jedno předsevzetí…! Kdyby náhodou na příštím setkání byl opět výstup na hrad!
Hana Lafková
Ahoj Maruško, Tvoje fotečky jsou plně vypovídající o našem společném setkání na Vysočině. Už teď se těším na další. Díky.
Marie Novotná
Nejvíce práce měla Jarka a já jen dělala,,křoví".Ani nevíte,jak mě to všechno těší,našla se parta stejné,,krevní skupiny" a pak to takhle dopadá.Smích,dobrá nálada a CD s písničkama mi zůstaly v kufru,nebyl na ně čas.Krásné dny a někdy příště.....
Libuše Křapová
Ahoj, byla jsem s vámi jen malou chvilku, ale cítila jsem tu pohodu a radost. Snad příště budu s vámi déle. Díky aspoň za tu chvilku.
Růžena Antlová
Díky za fotky tak jsem mohla u nich s váma projít kouskem setkání!
Zuzana Pivcová
Já už jsem se ozvala na chatu, ale tak teď i tady: Setkání tvořili samozřejmě lidé. Každý, počínaje Jarkou a Maruškou, na kterých to leželo nejvíc, a konče "Návštěvníky" Honzou a Lukášem, měl na tom úžasném setkání nějaký podíl. Tak si poděkujme dohromady: Díky, lidi z i60, a začněme trochu svorně vymýšlet, jak hezky a mladistvě dál!
Olga Štolbová
Díky, díky ,díky všem. Pro mě nezapomenutelné setkání. Věděla jsem, že jste všechny prima "baby" a teď jsem to poznala na vlastní oči. Maruško, fotky úžasné - díky***
Jaroslava Handlová
Já věřím, že jsme všichni zúčastnění společně položili ty správné základy k dalším případným srazům v budoucnu. Také Vám děkuji a zdravím do Bohumína. Maruško, vážím si Tvé pomoci. Fotky i videa od Tebe jsou skvělé. Díky.
Hana Práglová
Velice příjemně prožitý víkend!!!!!!Díky Jarušce i Marušce za perfektné promyšlený program a čas,který nám věnovaly!!! Nám,kteří jsme od H.Brodu vzdáleni asi nejdál,toto setkání přineslo nejen nezapomenutelné chvíle na setkání s dosud neznámými přáteli,ale rovněž možnost poznání krásného kraje s "dýchatelným " vzduchem,Ještě jednou za všechny bohumíńáky OBROVSKÝ DÍK!!!!
Helenka Červenka
Prima akce, prima lidičky, prima počasí - co víc si přát? Snad jen spoustu zdraví a brzké shledání při další akci!!!!!!!!!!!!!!
Pavel Král
Sice jsem měl ve stejnou dobu setkání spolužáků ze střední školy mnoho let po maturitě, ale doufám, že se mi přéstě podaří někam vyrazit i na Party i60. Moc pěkné snímky, ze kterých vyzařuje pohoda.