Co chci dělat jako za mlada

Co chci dělat jako za mlada

12. 5. 2014

Napíši to velice stručně. Za mlada jsem malovala a docela mi to šlo. Na stáří jsem se rozhodla tento koníček obnovit a protože jsem na i60 našla projekt Plníme přání seniorům, tak jsem se přihlásila.

Byla jsem ze 400 přihlášených vybrána ještě s dalšími čtyřiceti lidmi. Byl tady za mnou fotograf a redaktor, něco nafotili a napsali a od té doby visím na portálu. Kdo si ho bude chtí otevřít a podívat se, může kliknout na Plníme přání seniorům. Moje upoutávka je "Radost z malování" a pod tím Hana 70 let Volyně.

Pokud se mi to povede a nějaké peníze dostanu a koupí mi to, co bych k malování potřebovala, tak se jistě budu tomuto koníčku věnovat. Sama si to koupit nemůžu, protože olejové barvy atd. jsou pro mne drahé. Budu si sama sobě držet palce, aby to vyšlo.

Zdravím vás všechny a tím jsem jenom chtěla říci, že to stáří ještě nevzdávám a něco dělat chci!

 

Co děláte nyní ve svém seniorském věku jako "za mlada"? K čemu jste se vrátili, anebo co jste nemohli dělat v mládí a dostali jste se k tomu až nyní? Napište jakýkoli svůj příběh či příběh ze svého okolí na téma „jako za mlada.“ Nejlepší příspěvek opět oceníme malým dárkem.
Hodnocení:
(2.5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.