Co chci dělat jako za mlada

Co chci dělat jako za mlada

12. 5. 2014

Napíši to velice stručně. Za mlada jsem malovala a docela mi to šlo. Na stáří jsem se rozhodla tento koníček obnovit a protože jsem na i60 našla projekt Plníme přání seniorům, tak jsem se přihlásila.

Byla jsem ze 400 přihlášených vybrána ještě s dalšími čtyřiceti lidmi. Byl tady za mnou fotograf a redaktor, něco nafotili a napsali a od té doby visím na portálu. Kdo si ho bude chtí otevřít a podívat se, může kliknout na Plníme přání seniorům. Moje upoutávka je "Radost z malování" a pod tím Hana 70 let Volyně.

Pokud se mi to povede a nějaké peníze dostanu a koupí mi to, co bych k malování potřebovala, tak se jistě budu tomuto koníčku věnovat. Sama si to koupit nemůžu, protože olejové barvy atd. jsou pro mne drahé. Budu si sama sobě držet palce, aby to vyšlo.

Zdravím vás všechny a tím jsem jenom chtěla říci, že to stáří ještě nevzdávám a něco dělat chci!

 

Co děláte nyní ve svém seniorském věku jako "za mlada"? K čemu jste se vrátili, anebo co jste nemohli dělat v mládí a dostali jste se k tomu až nyní? Napište jakýkoli svůj příběh či příběh ze svého okolí na téma „jako za mlada.“ Nejlepší příspěvek opět oceníme malým dárkem.
Hodnocení:
(2.5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
To je hezké, tak ať Vám to vyjde, paní Hanko :-)
Ivana Jarolímková
Jako zamlada Jako děti jsme jezdily na prázdniny do hor k tetě která měla pět dětí. Maminka měla cukrárnu a tak o prázdninách měla nejvíce práce. Léto bylo krásné a hry u potůčku úžasné. Když přišel déšť vyběhly jsme na silnici jen tak v tričku a běhaly v dešti. Jednou loni lilo a já stála u okna a manželovi jsem řekla že bych šla skákat do těch louží jako zamlada. On řekl tak jdi. A já to nevydržela a šla bosa jen tak v tričku. Do lijáku, louží. Bylo to úžasné. Manžel na mě čekal s osuškou a jen kroutil hlavou. Bude mi 70, ale cítila jsem se jako děcko, moc šťastná. Co si pomysleli sousedé nevím a je mi to fuk. Stálo to zato. Ivča
Hana Šimková
Děkuji vám děvčata za palečky.
Vlasta Vranovičová
I já držím palce, ať to vyjde.
Olga Štolbová
Hani, moc bych Ti přála splnění Tvého přání, je to ale drahý koníček. Snad to vyjde....