Sobotní  večer

Sobotní večer

18. 5. 2014

Sobotní večer
a člověk sám,
dvě sklenky od vína,
čí je to vina,
že láhev nedopitá
se vyčítavě dívá,
kde je ten
chlap,
co tu měl být
a někde jinde je,
kam zmizela naděje,
naděje na chvíli,
co jsme se těšili
a slza stéká
těžce po líci,
a ani věřící,
nevěří tomu,
že láska k tomu domu
se opět navrátí.

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ivana Doušová
Až v určitém věku můžeme my holky napsat to, co paní Jitka a není to klišé a víme, že neodvane to čas a nebude se nám to zdát po čase zbytečně uplakané, a že neobjeví se nový chlap . Takový. Jen jednou byl to pro některou z nás ten pravý.
Vladka Steinová
jITUŠKO, PĚKNÉ VELMI DOBŘE TOHLE ZNÁM ROZUMÍM VÁM....ZRADA BOLÍ NEPŘEBOLÍ..... DO SRDCE TO VŠE BODÁ.... DRŽTE SE....
Olga Štolbová
Ahoj Jíťo, ta básnička je prostě úžasná, souhlasím se všemi přede mnou, ale Pavel Král poradil nejlíp, pozvi na vínko kamarádku. Škoda, že nebydlím někde blíž, občas bychom spolu přišly na lepší myšlenky. O.♥
Pavel Král
Sice v pondělí rozumím sobotní náladě, ale ke druhé sklence bych pozval kamaráda nebo kamarádku a nebylo by tak smutno. Je třeba použít techniku " kyselé hrozny". Třeba je to dobře, že tu není ten chlap co tu měl být. Všechno zlé je pro něco dobré. Jak říká citát, odečti si vlastní vinu a ostatní už uneseš lehce. :-)
Jaroslava Handlová
Ten prožitý smutek Tě motivuje k dokonalé literární tvorbě. Jituš, když se ale stane to, co tak hezky vzkazuje Jana (i další), pak věřím, že Ty i my se budeme těšit z Tvé krásné poezie. Přeji Ti lásku bez slz.
Jana Šenbergerová
Kdyby rybář naříkal pokaždé, když ryba nezabere nebo se vysmekne z háčku, to by bylo pláče... Jituško, miluj sama sebe. Budeš mít jistotu, že láska tvůj dům neopouští.
Jarmila Peerová
Věru smutné vylíčení sobotního večera,zřejmě se vůbec nepovedl a zůstalo jen zarmoucené srdíčko.Ještě že není všem dnům konec,jak se říká,tak nebuď Jituško malověrná,však on se některý povede....Přeji hodně štěstí....
Jiří Libánský
Hezké, zajímavě psané, smutné.
Zuzana Pivcová
V tom Tě zase hodně poznávám, i tu realitu, tak jen můžu říct, ať nejsi smutná.