Tip na výlet: Ringelland 
Habrkovice - ZOO park

Tip na výlet: Ringelland
Habrkovice - ZOO park

28. 7. 2014

Ve středočeském kraji, v okrese Kutná Hora leží obec Habrkovice, kde najdete ZOO park Ringelland. Projdete-li bránou, rázem se ocitnete v Africe. Uvidět můžete bílé lvy, tygry, pumu, dikobrazy, hrocha Davídka, kterému je ovšem už 26 let, lamu či pumu, ale i kozy či morčátka v koutku pro děti. Všechna zvířata můžete obdivovat z velké blízkosti.

Součástí areálu je cirkusová manéž kde Ringelovi předvádí, co dokážou naučit svá zvířata. Vystoupení probíhají v sobotu a v neděli. Můžete si prohlédnout i cirkusové plakáty nebo obrazy či fotografie zvířat. Ale nejvíc času strávíte pozorováním pohodových zvířat, o které se starají tři drezéři - Ivan, Tomáš a Jan Ringelovi.

Zoo park je dostupný jak auty, tak na kole. Neváhejte, návštěva ZOO potěší děti i dospělé.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Zámek Žehušice je v současné době uzavřen neboť se opravuje.
Marie Novotná
Tak tohle bude hezký výlet.A já jiným,kdo pojede na tuhle stranu ,mohu doporučit o asi 10km dál,zámek a oboru s bílými jeleny-Žehušice.Najdete tady i staré stromy a vzácné rostliny.Park je přírodní památkou.
Květoslava HOUDKOVÁ
Zdravím, paní Kolářová - děkuji za tip. Vnoučata (4) mi sic už odrostla, ale já mám zvířata ráda. Určitě si najdu na internetu možné spojení (autobus,vlak) a do Habrkovice zavítám. A pak to event. pořádně "rozkecám" - přijdu mezi hodně lidí.