Stáří

Stáří

4. 8. 2014

Když jde život
mimo nás,
jak včerejší datum
v kalendáři,
a zestárnou
i první lásky,
zaniknou touhy
plné krás,
i naše záměry
se maří,
však přibývají
další vrásky,
to přišlo stáří.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Ahoj Jíťo, copak vrásky, ty asi vadí nejméně, ale když náhle chybí i radost ze života, tak to už je hodně špatné. Napsala jsi to pěkně - díky...
Milada Salajková
Je zvláštní, že člověk jsouci ve viru života nepozoruje, že přichází stáří. Naráz, nastane okamžik, u každého jindy a najednou víme, že je tady. Diky, pěkně napsáno.
Zuzana Pivcová
Já myslím, Jituš, že život jde vždy s námi a my s ním, a tužby nejsou jen ty milostné a vrásky jsou takový normální jev. Stáří ducha je pesimističtější, ale to Ty ani náhodou nemáš.
Vladka Steinová
Je to moc krásné, jemné a něžné.
Jiří Libánský
Zdá se mi, že to celkově vyznívá zbytečně moc depresivně. Ale na druhou stranu i takovéto verše mají někteří čtenáři v oblibě.
Jarmila Peerová
Věk a následné stáří dostihne každého z nás,tak jen se musíme snažit,abychom dlouho odolávali a nepodávali se mu...Napsala jsi Jituško čtivě krutou pravdu...