Britská herečka Mirrenová 
je uražena nezájem hackerů

Britská herečka Mirrenová
je uražena nezájem hackerů

9. 9. 2014

Slavná britská herečka Helen Mirrenová se cítí uražena faktem, že se neobjevila mezi stovkou celebrit, jejichž choulostivé fotografie unikly na veřejnost díky neznámému hackerovi. Devětašedesátiletá Britka v rozhovoru, který bude rozhlasová stanice Magic FM teprve vysílat, prohlásila, že hledala své jméno na seznamu stovky nešťastných kolegyň a byla zklamaná, že tam to své nenašla.

Snímky, na nichž jsou slavné herečky většinou nahé, unikly z úložiště iCloud provozovaného společností Apple. Veřejnost tak mohla pohledět na soukromé snímky například hereček Jennifer Lawrencové a Jessiky Brownové Findlayové nebo modelky Cary Delevingneové.

"To, že se hackeři nezajímali o můj telefon, mne spíš urazilo. Zoufale jsme hledala své jméno na seznamu těch, k nimž se hackeři dostali, v naději, že tam budu," žertovala Mirrenová, avšak dodala: "Kdo si proboha umísťuje fotografie, na nichž je nahý, do telefonu? To mi tedy uniká."

Činnost hackerů ale považuje za "infantilní a urážlivou". Nabourávat se lidem do telefonů "je urážlivé a pitomé", řekla. "Nejlepší, co se dá dělat, je zůstat nad tím a nebrat to moc vážně," dodala držitelka Oscara za výkon ve filmu Královna.

Při nedávné premiéře svého nového filmu Láska na kari prohlásila, že "soukromí je zřejmě záležitost minulosti".

Většina z hereček, které na rozdíl od Mirrenové hackery zajímaly, se cítí únikem citlivých fotografií poškozeno. Společnost Apple je prolomením svého zabezpečení pobouřena a ohlásila, že pracuje na zlepšení bezpečnostního zajištění svých služeb.

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.