Proč nemám rád značku BMW

Proč nemám rád značku BMW

1. 10. 2014

Přilepí se za vás, a i když nejedete nijak pomalu, líže vám zadní nárazník. Každých pět vteřin vykukuje do levého jízdního pruhu, jestli není možné předjet. Jakmile je na okamžik „vzduch čistý“, ukázkovou myškou se zařadí před váš – v té chvíli už prudce brzdící vůz (aby se tam ten blbec vešel) – a brousí si zuby na dalšího nešťastníka.

Nemusím se snad ani dívat, co je to za auto. Moje dlouholetá zkušenost praví, že bavorák (tedy BMW), pokud možno se začerněnými skly, aby nebylo vidět dovnitř. Nejméně dvou a půl litr a čím je otřískanější, tím také nebezpečnější.

O víkendu se mi to stalo snad popadesáté. A znovu jsem si tak potvrdil, že nemám rád bavorskou automobilovou značku BMW. Je to postrach silnic a možná by se měla prodávat na zbrojní pas.

Já vím, že ta značka za to nemůže. Rozumím, že vinen není vůz, ale trouba, který usedne za jeho volant. Nicméně nikdo mi nevymluví, že obliba BMW mezi piráty silnic je násobně větší, než u jiných značek.

Čím to je? Že by byl bavorák symbolem síly, arogance a bezohlednosti? To zcela jistě nikdy nebylo záměrem konstruktérů z Mnichova a ani si to nezaslouží. Automobilka produkuje rychlé, kvalitní luxusní vozy, které patří k nejlepším na světě.

Ale možná právě tím jsou lákavější pro motoristické exhibicionisty. Když se pak ocitnou za volantem takové rakety, chovají se jako šílenci smyslů zbavení.

Všichni z cesty, mají BMW. Kdo je víc!

 

P.S.: Omlouvám se všem slušným řidičům vozů BMW

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

26%

Ještě nevím

20%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

28%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%