Halloween Hrdibořice

Halloween Hrdibořice

27. 10. 2014

Dýně jsou jedním z hlavních symbolů podzimu a Halloweenu. V malé obci Hrdibořice si postavili místní občané z dýní celý pohádkový příběh a povedlo se jim to. Projížděli jsme kolem a protože bez foťáku nejdu nikam, tak jsem si trochu pofotila. Obec leží v Olomouckém kraji u Prostějova.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Růženko, povedlo se Tobě i občanům. Milé podívání.
Alena Vávrová
V Hrdibořicích bydlí samí hračičkové! Ale to na Moravě leckde, tam si na dýňobraní a podobné výstavky potrpí. Viděla jsem to v Krumvíři a na fotkách od Vlaďky z Polkovic. Hezká práce!
Olga Štolbová
Růženko, dobře jsi udělala, že jsi to nafotila. Myslím, že málokdo z nás pojede okolo, aby to mohl vidět na vlastní oči. Díky... ***
Hana Rypáčková
Dýně k podzimu patří a ty postavičky?To je nevídané...Pěkná tvořivost.
Zuzana Pivcová
Hezké a vtipné výrobky, hezké fotky. Já jsem byla před týdnem v trojské botanické zahradě, ale tam byla zatím jen tradiční výstava dýní, na vyřezávání se teprve chystali.