Chcete se podívat k Jadranu?
Soutěžte s magazínem i60.cz!

Chcete se podívat k Jadranu?
Soutěžte s magazínem i60.cz!

8. 6. 2012

Magazín i60.cz spouští další soutěž pro své čtenáře s názvem DOVOLENÁ. Máte nějaký veselý příběh či silný zážitek z Vaší dovolené? Zaujalo Vás nějaké místo v Česku či zahraničí, které byste doporučili našim čtenářům? Prožili jste v průběhu dovolené nějaký gurmánský zážitek a máte v rukávu zajímavý recept?

Zaregistrujte se na našem portále a posílejte nám tipy na hezká místa, příběhy, recepty, ale i poezii, jejíž ispirací byla vaše dovolená. Do soutěže budou zařazeny všechny příspěvky zaslané od 7. června do 29. července 2012. Ke svým příspěvkům můžete posílat i fotografie, ale není to podmínka soutěže. Slovo "dovolená" rozhodně nemusí být ani uvedeno v nadpisu článku, básně či receptu. Hlavní podmínkou soutěže je, aby jeho autor byl registrován na portále www.i60.cz a článek poslán právě prostřednictvím formuláře pro registrované čtenáře (v sekci Můj profil). Redakce si vyhrazuje právo na editaci textů, tedy jazykovou korekturu včetně úpravy titulků s tím, že obsah textů zůstane vždy nezměněn.

A jaké ceny na Vás čekají tentokrát?

Hlavní cenou je poukaz na zájezd do Chorvatska v hodnotě 5000 Kč, který našemu magazínu poskytla cestovní kancelář Adria Databanka. Senioři - řidiči zase jistě ocení asistenční karty ÚAMK, které pomohou bezplatně vyřešit jakoukoli nouzovou siotuaci na cestách - poruchu vozidla, defekt apod. Rovněž od ÚAMK bude další cena, a to pobyt v hotelovém komplexu Fontána, který se nachází v klidné lokalitě na břehu Lipenské přehrady. Vedle těchto cen na Vás čekají ještě další drobné dárky. Vítěze soutěže vyhlásíme 1. srpna!

Redakce magazínu i60.cz Vám přeje hodně štěstí a ispirace. Těšíme se na Vaše příspěvky!

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu