Žertovný dort

Žertovný dort

9. 6. 2012

Na tento dort nebudeme potřebovat žádnou mouku ani krém.Vyrobíme ho z toaletního papíru.

Budeme potřebovat 9 rolí toaletního papíru, krepový papír, špejle,stuhy, špendlíky a na ozdobení podle své fantazie třeba pro dospělého kuřáka cigarety obalené ozdobným drátkem. Pro děti  třeba lízátka nebo čokoládové bonbony atd.

Postup : foto napoví

Nejprve si stáhneme stuhou 5 rolí toaletního papíru, do kruhu. Krepový papír který si nařasíme nebo konce nastříháme položíme na korpus z toaletního papíru. Další 3 role toaletního papíru položíme na krepový papír na střed, stáhneme zase stuhou a opatrně propíchneme toaletní papír špejlí tak, abychom zároveň propíchli i toaletní papír v první řadě.Tím si upevníme střed. Zas položíme nařasený krepový papír a dáme na horu poslední ruličku toaletního papíru který zas stáhneme stuhou a pak upevníme špejlí.Dozdobíme umělou květinou. Z ozdobného drátku vyrobíme číslo a můžeme jít gratulovat. Na fotce je dort z toaletního papíru pro kamaráda, který bude slavit šedesátiny.

 

Ruční práce / žertovný dort (Velký obrázek)Ruční práce / žertovný dort 2 (Velký obrázek)

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milada Salajková
Říkám tomu dar-nedar.
Marie Novotná
Moc dobrý nápad,díky za tip.
Jana Šenbergerová
:-)) Veselý, nekalorický a ještě praktický. Ten se vám povedl...