Od moře odloučená

Od moře odloučená

25. 11. 2014

Od moře odloučená,
nadějí povzbuzená,
v koutku si tajně sním,
že ještě ho uvidím.

Snad jednou zase
potkám ho v plné kráse,
jak bárka, co k němu patří,
mé oči moře spatří.

A pak se obejmeme,
dávno se milujeme, vždyť
platnost věčnou nemá,
že od něj budu odloučená.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Peerová
Tvůj sen o moři je Jituško nádherný,ze srdce bych Ti přála jeho vyplnění.
Zuzana Pivcová
Taky jsem Ti chtěla říct, co už vícekrát, že to vzájemné volání zde je a setkání se naplní. Já jsem si včera zrovna říkala (poté, co mi přišel katalog CK VTT Řecko a Kypr), že asi nepoletím a dám přednost vláčku nebo motorce :-)) někam u nás. Ale Tobě to moc přeji, už za to krásné vyznání.
Vladka Steinová
Dobrý večer, Jitko,i když jsem velmi rozrušena nedůstojnou diskusí u článku Diskotéka, chci Ti upřímně napsat,že báseň je krásná, dojemná a milá.A k moři jistě pojedeš....Co si hodně přejeme,nakonec se nám splní, věř.... Vladka
Jana Šenbergerová
Krásná, plná naděje. Moc ti Jitko přeji, ať se zase obejmete. Věř a víra tvá tě přivede k předmětu tvé touhy. Žádné možná, snad. Musíš to vědět jistě. Co upřímně chceš, to jistě dostaneš.
Marie Magdalena Klosová
Milá Jitko,děkuji za přátelskou odezvu k mému svatebnímu retru.Mrzí mě,že jsem Vám "vyfoukla"téma,ale Vy si určitě poradíte a ty "moje svatby"snad splnily účel.Těší mě,že i ve Vaší rodině to "klape",a že brzy oslavíte Vy sama s mužem vysoké výročí.Tak mě napadá:"Co kdybyste si k této události nadělila pobyt u vysněného moře?Zasloužíte si to a Váš muž to určitě ví!!!P.S.Vaše verše jsou plné touhy a platnost odloučení zajisté není věčná!Myslím na Vás.
Hana Rypáčková
Hezká báseň pro dnešní ponurý den.Hned se ocelové nebe mění na modré.