Čertovské počasí

Čertovské počasí

20. 11. 2015

Dnes se venku čerti žení,

lidé dobře oblečení

za svou prací pospíchají.

Ti, co spěchat nemusejí,

s vločkami si povídají,

svým dechem je rozpouštějí.

Hůř je těm,

co oblečení jenom tenké mají

a někdy se stěží

jednou denně nají.

Snad se najde dost takových,

kteří o ně dbají,

protože krom teplých šatů

vřelé srdce mají.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Hanko, zatím ne, ale sněhové mraky už se přes nás valí. Jen co se ochladí, bude to tady. Děkuji vám děvčata, že jste mé poezii všedního dne věnovaly chvilku toho svého. :-)
Soňa Prachfeldová
Ano nám je hej, o to víc si pak vážíme teploučka doma, ale ti co klesli chudáci až na dno, většinou tam už zůstanou, tak jim ztěžknul život a nemají sílu se zvednout i přes nabízenou pomoc - bohužel-
Eva Mužíková
Moc hezké Jani, bohužel i pravdivé. ALE, tak jako Elen i já mám někdy dojem, že někteří tento způsob života ani měnit nechtějí..
Elena Valeriánová
Já to vidím také jako nenásilný návod. Je mi líto těch, co jsou na ulici i když občas mám pocit, že jim to tak vyhovuje. Hezký jsi to vyjádřila.
Jitka Chodorová
Ano Jano, jak napsala paní Miluše pode mnou, poezie všedního dne.
Miluše Převrátilová
Poezie všedního dne - moc hezké :-)
Hana Rypáčková
Jano, už to u vás začalo padat? Ale i v dešti je každý zachumlaný...Ochladilo se.
Zuzana Pivcová
Ty to bereš rozumně a sportovně, skoro jako návod pro ostatní, i když s hlubším podtextem. Jako obvykle jsi to Ty.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.