Přijdeš? Přijď!

Přijdeš? Přijď!

6. 12. 2014

Přijdeš?

Kde jsi má záhadná baletko?
Kde jsi má éterická koketko?

Kde jsem tehdy seděl či stál
když vítr fičel a sníh tál ?

Já potřeboval lámat ledy
a ty ses pousmála naposledy.

Já potřeboval se zahřát pouze
a tys jen prošla ve své touze.

Vlaju před tebou bez dechu
jak suchý list ořechu.

Chci oheň a vím s kým.
Chci žár a ne dým. 

Chci shořet s tebou na uhlík
klidně budu tvůj tajtrdlík..:)

Chci být s tebou zakletý
tak řekni, lásko,
jsem snad prokletý?

Přijď !

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Peerová
Velmi pěkně napsané...
VANDA Blaškovič
....no teda Radku nevím, nevím jestli zůstaneme kamarádi.....!!!!....:))))))))))))))))))))))))))
Radovan Cakl
Vando, to střevo se v Tobě fakt nezapře. Teda myslím to básnický ,;-)))
VANDA Blaškovič
....no jednoduchá odpověď, tak cítím že mne muži milují...hezké? A proto můžu mluvit v mužském rodu...:)) ne lesba nejsem, ani náááhodou...to se mi nelíbí...:)) dokonce příčí...potřebuji chlapa jako horu ale který umí být i tajtrdlík pokud si zamanu...:)) souhlas?
Jana Šenbergerová
Něco mi to připomnělo, u pupíku zašimralo. I mě by zajímalo to, co Milenu. To není kritika, to je čirá zvědavost. Pěkné! :-)
Lidmila Nejedlá
Vando, je tam všechno. Čiší z toho touha, která je schopná všeho. Moc se mi to líbí.
Jitka Chodorová
Moc pěkné,vzpomínkové,ale vzrušující,povedlo se ti to.
Olga Skatkova
Ahoj Vando, to je pecka! Nevim co je lepsi zda basen nebo foto. Ale poznavam te tam i tam! Jak dlouho jsi to smyvala? Fakt original jak je u tebe obvykle. Tva energie je bezedna. Obdivuji!Kde ji holka stale beres?
Hana Rypáčková
Pěkné Vando,hezká slova a ten rým.Jsi dobrá...
Hana Šorejsová
Vando, moc se ti to povedlo, jak píše Libuška či Luboš...důležité je rozdávat radost.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.