Zlatý měsíc

Zlatý měsíc

20. 11. 2015

Noc je tmavá,
město spí si,
měsíc nám dává
zářící svíci.

Společnost hvězd
měsíc má pokaždé,
cestičky cest 
tmou se jím ukažte.

Zlatý měsíc končí,
právě začíná den,
hvězdy se loučí,
vstává slunce sen.

Moje poezie
Hodnocení:
(3.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
U nás bývá i měsíc zlatý a slunce stříbrné. Záleží na okolnostech, proto ho na té vaší obloze vidím vašima očima. :-)
Zuzana Pivcová
Vendulko, nemohu věřit vlastním očím. Už jednou sem redakce zařadila příspěvek od Vás, ale 3 roky starý, mezi těmi pro připomenutí, ale teď jste tu opravdu zpátky. Takže to o dobrých holubech, kteří se vracejí, platí. A co princ? Ne, nemusíte odpovědět, pokud nechcete...
Jitka Chodorová
Mám radost Vendulko, že jste se tady zase objevila, ano, měsíc musí jít taky spát,i když je zlatý, je to takový koloběh, den a noc, noc a den, tak díky za verše, a budu se těšit na další.
Lidmila Nejedlá
No a já si myslela, paní Vendulo, že je Měsíc stříbrný. Hlavně, že září.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...