O změně

O změně

7. 12. 2014

Každá změna má něco do sebe.

Pro jedny je peklem,

jiné zvedne do nebe.

Zabednit se deklem nepomůže,

ve tmě totiž trpí nejen kůže.

Vytrácí se radost ze života,

který tlačí jako malá bota.

Nebojme se změn,

ty k životu patří

jako k noci den,

jako čtyři za tři.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Pěkné!
Marie Magdalena Klosová
Jani,zdravím s palcem nahoru! Změny mám ráda,už jsem o tom psala.Tvoje veršování je príma.Pa mm
Zuzana Pivcová
Změnu nám žádný jako hotovou nenaservíruje. Každý z nás by měl být součástí té změny. Jana ví, co říká.
Marie Novotná
Zabednit se deklem,mohlo by být peklem.Moje zdraví ztrácí sílu a když tady ještě budu,nechci zažít nudu.Proto vítám změnu.
Jarmila Peerová
Změny k životu patří,to jste Jani vystihla a já Vám je také přeji,ale jen ty dobré,milé a pozitivní,co Vám budou přínosem...Pěkně napsané.
Jitka Chodorová
Máš pravdu Jano,povedlo se ti to.Díky.
Radovan Cakl
Jano, to se Ti moc povedlo. Ze života, a ještě se to rýmuje. Pokud bude vydaná další knížka veršů, jako Šedesát odstínů lásky, neměla by tam chybět. Klobouk dolů.
Olga Štolbová
Jani, jsi šikovné děvče, takhle se má brát život a všechny změny, které přináší. I když je to někdy těžké. ***

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.