Kouzlo adventních dní

Kouzlo adventních dní

21. 12. 2014

Zlatá neděle, která zbývá do Štědrého dne, by měla být dobou zklidnění a rozjímání stejně tak jako předešlé adventní neděle. Stávají se však časem horečnatých příprav, nákupů a stresu, který k předvánočnímu času asi už patří.

Každoročně se snažím najít čas na procházku předvánoční Prahou, zastavit se u Vltavy a nakrmit labutě nebo pozorovat let racků. A také navštívit zoologickou zahradu či podívat se do botanické zahrady, kde mě vždy čeká překvapení v podobě vánočního zvonečku či andílka na jedlové větvičce.

Pojďte se i Vy se mnou projít adventní Prahou, zastavit se a nadechnout, a vnímat tajemnou atmosféru předvánočních dní.

Přeji Vám všem a především redakci magazínu i60.cz  krásnou a klidnou zlatou neděli a kouzelné chvilky strávené u vánočního stromečku nejen o Štědrém dni.

A vzpomeňme si, že o Vánocích dostáváme mnohem víc, než jsme sehnali ... lásku našich nejbližších.

fotogalerie
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Miluše Převrátilová
Děkuji všem a ještě jednou přeji pohodový dnešní štědrý den!
Eva Mužíková
Dnes jsem se také tradičně toulala s rodinou Prahou, Vaše fotky mi dnešní den krásně přiblížily.
Eva Balúchová
Moc pěkné!
Jaroslava Handlová
Letos jsem, bohužel, nestihla navštívit adventní Prahu. Jsem proto velmi vděčná za tyto hezké fotografie.
Soňa Prachfeldová
Děkuji za procházku adventní Prahou -krásné !
Hana Rypáčková
Krásné pohledy na neuspěchanou Prahu.Vzácné.
Zuzana Pivcová
Umíte cestou nacházet krásu ve všem, obdivuji Vaše panoramatické záběry i detailní snímky s přírodními motivy, je to hezké, sedím po příchodu z města v teple u notebooku a přitom zase putuji Prahou jako před chvílí.
Alena Vávrová
Praha a vaše fotografie jsou jedna nádhera. Jelikož mi není dáno se tam osobně podívat, děkuji vám za tuto možnost.
Miroslav Štorch
Moc hezké a poetické snímky z Prahy. Jako bývalého Pražáka od Vltavy v Podolí mne moc potěšily. Jsem jen zvědavý s jakým aparátem a objektivy to fotíte. Díky za přání i Vaši odpověď.
VANDA Blaškovič
Paní Miluše krásné....dušička se tetelí...:)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...