Silvestrovská hřebenovka Miroslava Štorcha

Silvestrovská hřebenovka Miroslava Štorcha

31. 12. 2014

Vyluštěte si silvestrovskou hřebenovku:

hřebenovka

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Radovan Cakl
Po zvětšení můžete zmenšit i podržením Ctrl a - (minus), nebo pomlčky.
Hana Rypáčková
Zuzko, už to máš OK? Při tom, jak zvětšuješ a zmenšuješ se objeví tabulka s procenty v pravém rohu a je tam obnovit pod tím ,tak obnovit to vrátí.
Dana Kolářová
Zuzano, stiskla jsem CTRL a --- na číselné klávesnici.
Hana Rypáčková
ctrl a mínus
Zuzana Pivcová
Je mi to hloupé, že se musím ptát, ale jak se po vyluštění vrátí ta velikost zase nazpět? Poraďte, prosím, ať si nemusím posunovat obří i60.
Libuše Křapová
Vyluštěno :-)) Díky za radu, zase umím něco nového.
Alena Tollarová
Lyže mě minuly a fakt je, že mě to docela mrzí. Ne sjezd, ale běžky. Na hory jezdíme v létě.
Jana Šenbergerová
Také jsem byla zvědavá, po kterých hřebenech chodíte. Pak jsem objevila jinou hřebenovku a marně dumala, jak se dostat k přečtení a vyluštění. Ještě že jsme na to dva! Děkujeme! Pěkné přání, zaslouží si opětování. :-)
Miroslav Štorch
Paní Tollarová také jsem rád chodil po hřebenech hor a nekrásnější byla v zimě na běžkách Velká Fatra na Slovensku za 2 dny. Rádi na to s kamarády vzpomínáme.
Miroslav Štorch
Paní Křapová stačí několikrát stisknou dvě tlačítka CTRL vlevo dole na klávesnici a k tomu stisknout +++ vpravo uprostřed na číselné klávesnici (nebo jinde :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...