Velké zoufalství
Tomia Okamury

Velké zoufalství
Tomia Okamury

4. 1. 2015

Nezadáte si v ničem s Miroslavem Sládkem. Cizince považujete za póvl. Všechny házíte do jednoho pytle, jako to lacině dělají vám podobní xenofóbní zastánci pochybných hodnot a mdlé mysli.

Ještě vás za to nikdo pořádně neosolil. Tak tedy já budu možná první. Podle mne jste civilizační odpad, pane Tomio Okamuro. Patříte na politické smetiště a tam také brzy skončíte.

Jak si jinak vysvětlit doporučení Vaší pseudostrany Úsvit, aby lidé v okolí mešit chodili s prasátky. A veřejnou výzvu místním bezdomovcům, aby tam popíjeli svůj krabicový elixír. Proč urážíte slušné cizince, kteří tady poctivě pracují a odvádějí daně?

Mimochodem, sám jste poloviční cizinec. Chovejte se podle toho.

politika
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Blahoslav
Tyto věci už nepatří do roku 2015. Pracovité cizince potřebujeme, můžeme se od nich mnohému naučit. To by si měl pan Okamura uvědomit.
Jana Záhlavová
Rasistické výroky pana Okamury mě urážejí. V Americe by za ně byl už za mřížemi.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.