Naděje

Naděje

4. 1. 2015

Hodiny na věži hlásí,

že přišel nový rok.

Poslouchám, jak mu srdce bije,

když dělá první krok.

Pohladil moje bílé vlasy,

zašeptal rád tě mám,

co přinesu já ještě nevím,

však rád ti něco dám.

Byl milý jako malé dítě

pospíchal dál, já vím

věřím, že nese dobré zprávy,

tak pomozme mu s tím!

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Moc se mi líbí, jak jste nastínila, že bez naší pomoci to nepůjde. Nestačí čekat a nic nedělat, je třeba se také trochu přičinit. Třeba "jen" tím optimismem. Tak ať vás provází celý rok!
Olga Štolbová
Hani, přeju krásný rok plný dobrých zpráv i dobrých skutků. Hezká básnička, díky...***
Jiří Libánský
Úchvatně frázovaný rytmus verše. Pěkná báseň.
Marie Magdalena Klosová
Láskyplné a něžné.A taky nadějné.Tak ať nezklame!
Lidmila Nejedlá
Přeji vám, paní Hano, aby vám nový rok přinesl jen samé dobré zprávy. Hodně zdraví.
Hana Rypáčková
Věřím, že bude dobře.
Hana Šimková
Děkuji vám děvčata za milá slova a tobě Zuzanko držím palce a přeji ti , aby tě zdravíčko netrápilo.
Jitka Chodorová
Moc hezké a milé veršování,tak Hani hodně štěstí do toho Nového roku,ať se ti povede!
Zuzana Pivcová
Haničko, jsi holka nezdolná, tak ať Ti nosí štěstí nejen sloni z Tvé sbírky, ale hlavně se mu sama už dopředu doširoka otevři. Na té své cestě Tě nemůže minout.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.