Tak jsem to kdysi chtěla

Tak jsem to kdysi chtěla

2. 2. 2015

Rozkvetlá rána,
tak jsem to kdysi chtěla,
pozemská brána
se sama otevřela,
vítr mě sušil
a vlasy vlály smíchem,
kdo by jen tušil,
že budu srůstat s tichem.

Večer se sklání
a všude vládnou stíny,
smích není k mání
a vlasy nevlají mi,
ráno je bílé
a brána na dva zámky,
odklízím chvíle
jak dopis beze známky.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Tak dobrou noc a ráno čerstvé a nadějné a laskavé.
Hana Rypáčková
A to je správné, Jiří.
Jiří Libánský
Báseň je jako vždy nádherná, dokonale napsaná a plná nostalgické poezie. Profesionální spisovatelky blednou závistí. Na druhou stranu v sobotu večer Zuzana na Bikers Party při hard-rocku moc nesrůstala s tichem a i ráno měla myslím celkem dobře rozkvetlé. :-)
Jarmila Peerová
i já jsem kdysi chtěla ta rozkvetlá rána,ale život si jde svou cestou bez ohledu na naše přání....souhlasím s Olinkou,i tak je pěkný.Stejně,jako tvoje básně Zuzanko,ale pěkné je málo,jsou nádherné...díky Ti za ně.
Olga Štolbová
To bylo věcí, co jsme kdysi chtěly a které nikdy nepřišly. I tak je život pěkný. Zuzko, nádhera - jako vždy...***
Lidmila Nejedlá
Zuzko, kolik bude ještě těch rán a večerů, světla a stínů...není potřeba brány zamykat.
Helenka Vambleki
Já už jsem v nich utonula dávno :-)
Hana Šimková
ZUZANKO VE TVÝCH VERŠÍCH JE TAKOVÁ HLOUBKA, ŽE SE V NÍ DÁ SKORO UTONOUT.
Zuzana Pivcová
Janě: Že když budu chtít při svém putování u některé chvíle přece jen setrvat (Verweile doch, du bist so schön!), končím?
Jarmila B. Vacková
CESTA S KONĚM Ty se díváš.. rozumíš mi? Těm mým touhám, pochybnostem Nevěřím si.. buď mým mostem Převedeš mne na tu další tušenou a objevenou Cestu ještě neznačenou Kráčím s tebou nebojím se Silný po cestách svých vodil jsi mne Povedu tě já teď lásko bílá moje Oko tvé se moudře dívá A pak co ty odhodlaná Kdo tebe dovede? Pak za duhovým mostem Čekáme se

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.