Moje nakupování

Moje nakupování

21. 1. 2015

Směr obchod.

Jdu doplnit jídelníček a nesu si debilníček.

Mezi regály pak tápu, že jsem stará, dobře chápu.

Tahám s sebou v ochozu přítelkyni sklerozu.

Nebolí, však nachodím se, plíží se jen za mnou tiše.

Chodím pořád dokola, jak nějaká kontrola.

Brýle kloužou po nosu a já v mírném poklusu, říkám:

Holka, bude hůře, bojuj proti té nestvůře,

která mozek zatemní, život Ti znepříjemní.

Zatím o ní nevíme, dokud domů trefíme.

Tak já rychle domů pádím, mozek pěkně vydovádím.

Křížovku si lupnu hned, vyluštím ji jak by smet.

Ještě mi to myslí trochu, troufnu si i na sudoku.

Přitom si dám kafíčko, osvěžím se maličko.

Tak takhle já nakupuji, bez debilníčku ani vrz...

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladka Steinová
Paní Marie, velmi vtipně, odhlehčeně a humorně napsáno.Mluvíte mi z duše.Rozesmála mě věta-"brýle kloužou po nosu a já v mírném poklusu", neb toto důvěrně znám.
Eva Balúchová
Maruško,povedlo se ti to! Taky si píšu papírky a spolehlivě je zapomínám na stolku u počítače. Jak vejdu do obchodu,blok a nevzpomenu si na nic.Musím chodit a koukat .Jak píšeš:jako nějaká kontrola :-))
Alena Tollarová
Svatá pravda. I s tím, že dokážu doma zapomenout i ten papírek.
Marie Foltýnová
Jednou jsem byla se snachou v supermarketu a naháníme se vždy přes mobil.Tak volám a couvám a srazily jsme se spolu zády.Bylo to docela komické.
Hana Rypáčková
Pěkně jsi mi zvedla náladu ,Maruško. Ano, mám to stejné, lítám tam jak pošuk, protože každý řetězec to má jinak .A Penny zase stále mění rozvržení, někde musím vážit ovoce a zeleninu, jinde ne....Tady v krámu nabízejí nákup do tašky,je to COOP a i to donesou .Ale žijí tu potřební kolem a je to dobrá služba.Mladší si to jen vyzvednou, když jdou z práce.Ušetří čas a v krámu není nával po čtvrté, kdy je špička.
Olga Štolbová
Marie, Marjánko, Maruško, jsi můj člověk. Jako bys to psala o mně, přesně tak to mám já i s tou křížovkou a sudoku. Akorát to kafíčko si dám nejdřív. Jen nemám debilníček, píšu na papírky a když ho zapomenu doma na stole, jsem na mrtvici. Dík za humor na správném místě. ***
Jana Šenbergerová
Takových nás je! Dokud je to pro nás legrace, ještě to jde. Ale prý může být hůř.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...