Na běžecké stopě

Na běžecké stopě

28. 1. 2015

Příběh na 50 slov

Závod veteránek, většinou běží se do kopce a naplno, kilometrová sjezdovka, na jejímž vrcholu stojí rozhodčí se stopkami. Běžíme všechny, svobodná, vdaná, rozvedená i podváděná, vdova… každá se svým osudem, s bolestí srdce anebo kolen, však v tuto chvíli na sluncem ozářené sjezdovce jsme šťastny… A nahoře měří náš čas.

Můj příběh
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Paní Jano, děkuji za výstižný komentář!
Marie Magdalena Klosová
Kolem Žďáru nad Sázavou je prý hodně příjemných tratí.Zná to někdo?Nebo je někdo odtamtud?
Eva Mužíková
Dano, já jsem jela na čas na běžkách dvakrát. Poprvé na závodech v Rýžovišti, kde jsem narazila do stromu , následoval lehký otřes mozku. Podruhé na závodech ve Vysokém nad Jizerou a tam jsem se ztratila. Přivezl mne do cíle pošťácký autobus z Jablonečku... Takže, já bych se zúčastnila, ale dělala bych Jítě zapisovatele...
Jana Šenbergerová
Mistrná SS (short story) s DP (double point). Česky také KP (krátká povídka) s DP (dvojitá pointa).
Zoja Sedláčková
No, na čas by se mi také běžet nechtělo, nejsem závodivý typ. Ale pěkná běžková tůra, to mám ráda. Taky se kochám a zastavuji na focení. Manžel už si zvykl a někdy si přidá rozšiřující kolečko. Zítra vyrážíme na Modravu.
Lidmila Nejedlá
Asi bych se přidala s běžkami. U nás je sníh málokdy. Ale když je, tak vyrážím přes golfová hřiště až do Libice. Sama, aspoň nikoho nezdržuju a nepřekážím.
Marie Magdalena Klosová
Mám nápad ! Co kdybychom příští rok uspořádali/y běžkové setkání NĚKDE s nenáročnými terény a krásnou přírodou?
Marie Magdalena Klosová
Já bych taky vyrazila,ale ne na čas.Musí to být procházka,na které se kochám krajinou,sněhem,sama sebou,jak mi to jde,nesmí být moc dlouhá a s náročnými terény.Tak nevím,jestli se mi ještě poštěstí!?
Hana Rypáčková
Moc se těším, až se taky posunu.Běh bych tomu už neříkala.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.