Vtipnější vyhrává: Boj o návrat

Vtipnější vyhrává: Boj o návrat

8. 2. 2015

Dovolím si nabídnout příběh na pouhých 50 slov. Tady je, posuďte sami.

Sobota a nákupy. Nesnáší je. Smůla. Na parkovišti je volno. Prolétne obchodem a spěchá k trabantu. Konečně. Nákup v kufru. Klíček se láme. Mobil? Kdeže! Pohled partnera se zabodne do jejích očí. Ne! Ano! Zírá na odhalený průlez z kufru do kabiny. Příliš úzký. Zasekla se. Absurdní. Další pokus.

Vyhrála…

 

Umíte si udělat legraci nejen z ostatních, ale také sami ze sebe? Dokážete vymyslet a popsat veselý příběh? Podařilo se vám zachytit svým fotoaparátem, videem či mobilním přístrojem nějakou veselou příhodu či situaci? Vyštete své veselé příspěvky či footografie do naší soutěže "Vtipnější vyhrává" a získejte některou z cen. Více informací najdete zde.
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji Zuzano. Přeji hezké předjaří.
Hana Šorejsová
Je to prima. Takovou prolézačku jsem jednou absolvovala. Pak jsme se hodně smáli ! Mám pochopení , díky !
Zuzana Pivcová
Dodržet těch stanovených 50 slov je umění, aby to neskončilo někde před pointou. A co se týče průlezu, tak já bych určitě neuspěla. Klaustrofobie jak vyšitá!
Eva Mužíková
Ach ty klíče..... Zaklapla jsem si je schované pod taškou na přední sedačce. V přepravce ležel Bertík... Zlatá policie ČR, dostali se dovnitř přes gumu u okna, ale byly to v horkém létě nervy...
Dana Kolářová
Ano, paní Jano, ze života. Prolézt ani tenkrát nebylo jednoduché, ač štíhlá přece jen něco překáželo. :-))
Jana Šenbergerová
A tohle je ze života? :-))) Dnes bych už asi neprolezla.

Zpět na homepage Zpět na článek