Vyznání

Vyznání

22. 2. 2015

Co je s tebou moje milá?
V oku se ti slza zatřpytila.

Jen smítko prachu
snad
uvízlo mi tam
v oku, které nyní již
nezáří jako dřív.

Jdi ty, jsi jak malá
snad
bys mi tady neplakala,
tak jako zlatá rybka v síti
se v tvém oku slza třpytí.

Ach můj milý,
ve tváři mi vráska k vrásce sedá
a to mi pomalu spáti nedá...

Spáti ti nedá kafíčko,
co piješ večer holčičko!
Usměj se ženo,
není proč lkát,
já tě mám přece
pořád rád,
žádnou mladou krásku
bych neměnil
za jedinou tvou vrásku.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Foltýnová
Paní Elen.Ćert ať vezme všechny vrásky,dokud máme svoje lásky.Tak tomu se říká štěstí.
Elena Valeriánová
Ještě jsem chtěla poděkovat za krásné ilustrační foto, které bylo přiděleno k této básničce.
Elena Valeriánová
Všem Vám moc děkuji za hezká slova. Letos oslavíme s manželem 43 let a doufám, že nás ještě čeká něco víc než jen "pár" let. Tato básnička je tak nějak o nás i když mám celkem štěstí, že by pasovala i na některé naše přátele. Ostatní básničky, co tu mám, jsou tak nějak ze života a já si v nich některé lidičky připomínám.
Zuzana Pivcová
Takové vyznání po letech mi není dáno slyšet, ale Vám ho opravdu přeji. Ve Vaší básni se mi líbí moudrost, životní vyrovnanost a dokonce i lehký humor (to kafíčko).
Jana Šenbergerová
Která z nás by takové neslyšela ráda. Moc pěkné.
Hana Rypáčková
Tak tomu věřím...
Júlia Vonásková
něžné,pravdivé
Alena Várošová
Tak to je velmi krásné vyznání asi po dlouholetém manželsví.Má to cit,něhu,lásku díky Eleno

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...