Odvážnému štěstí přeje?

Odvážnému štěstí přeje?

27. 2. 2015

Krátil cestu přes koleje.
Odvážnému štěstí přeje,
říkal si, než jeho vinou
nabralo ho Pendolino.

...

Bez panáčka - značky svítící,
dost často přecházel ulici,
byl téměř chodníku na dohled,
bohužel přecházel naposled.

...

Na zemi ležely spadlé dráty,
přímo na pozemku jeho chaty.
Prošel k nim napadlým sypkým sněhem,
troufnul si dotknout se, skonal žehem.


Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Přeposlala jsem to vnukovi , co slaví deset a mělo to úspěch. Věděl, co tím básník chtěl říci. To se mu tak často nestává....Ale nazval mě babčou-obavčou.
Jiří Libánský
Rozdíl mezi odvahou a blbostí.
Zuzana Pivcová
Mezi odvahou a hazardem je asi dost tenký předěl. Vždycky si říkám, zda mi ten risk za to stojí. Kdysi dávno ještě v Budějovicích jsem takhle dobíhala městský autobus, abych nepřišla pozdě do divadla. Přes frekventovanou vozovku, brzdy, auto těsně u mě a vylekaný řidič mi začal nadávat Ty náno blbá. Ani jsem se mu nedivila.
Jana Šenbergerová
Tak málo stačí, aby bylo všechno jinak. Někdy se přílišná odvaha nevyplácí. Tento týden mi celý vyznívá v moll. V hudbě to mám ráda, ale v životě ne.
Olga Štolbová
Zdeňku, takových je, ani všechny odvážné nejde popsat. Moc pěkně jste nás s nimi seznámil, teď už vím na co si dát pozor. Díky...***

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.