Vtipnější vyhrává: 
Otevřený dopis paní Lidmile

Vtipnější vyhrává:
Otevřený dopis paní Lidmile

23. 2. 2015

Otevřený dopis paní Lidmile:

Já jsem malý chcípáček
zas zarudlý mám rypáček.
Už jsem jako pápěří
kdo mi toto uvěří?

Jakýpak tys chcípáček
když zarudlý máš rypáček?
Vždyť to hnedle všichni mají
však únor je a pole tají.

Já má zase v jednom zubu
trpajzlíky co křiví hubu
už jsem na ně nasratý
jak bernardýn chlupatý

Dám ti radu zlatíčko
Podívej se na íčko.

Slibuji ti jak budu fit.
Snad vyštrachám ten správný ou tfit.
Už mne z toho nyní mrazí
Snad mne nikdo neporazí!

Lidmila je silný hráč
Já zas nejsem žádný s.....:))
Outoutfity třesky plesky
blbůstky nám jdou tak hezky!

Ještě tady nebalím
však já vám to osolím!

 

Umíte si udělat legraci nejen z ostatních, ale také sami ze sebe? Dokážete vymyslet a popsat veselý příběh? Podařilo se vám zachytit svým fotoaparátem, videem či mobilním přístrojem nějakou veselou příhodu či situaci? Vyštete své veselé příspěvky či footografie do naší soutěže "Vtipnější vyhrává" a získejte některou z cen. Více informací najdete zde.
Vtipnější vyhrává
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
VANDA Blaškovič
..zdravím všechny spřízněné duše! Ostravanda Vanda Švanda Okavanda!....:))
Zuzana Pivcová
To snad není báseň, kvůli které by se měl někdo zlobit. Je to povedeně autobiografická Vanda Švanda.
Lidmila Nejedlá
Vando, Vando, mám tu vnuka, byla jsem v Praze, pracuju...neměla jsem čas. Ale v pohodě. Nenafukuju se, tvůj bezmezný humor znám.
VANDA Blaškovič
Ahoj děvčata! Děkuji za komentáře. Trochu jsem s tímto článkem váhala. Ani nevíte, jak jsem ráda, že se na mne nezlobíte. Zejména Hanka Rypáčková.:)) Také Alena křivoústá koukám by měla také důvod se nafouknout...:)) Tak nyní ještě čekám na reakci Lidmily. Lidmilko, kdepak jsi? Vím, že nejenom vy vyjmenované rozumíte legraci. Já jsem se snažila udělat legraci ze sebe a trochu z vážnosti soutěže.
Libuše Křapová
Vando, pčík! My doma léčíme vše slivovicí. A až na občasné kýchací manévry se nám letos (zatím) virózy vyhýbají. Tak až budeš sladit, dej včas vědět, abych si tě mohla prohlédnout mezi prvními :-))))
Alena Tollarová
Tak Vando, zarudlý rypáček si hezky přepudruj, naplň slánku i cukřenku a poslechni radu paní Aleny, šup, hup ....
Hana Rypáčková
Myslím, že je to do soutěže..Ale skoro jsem tě přehlédla, jak jsem baštila ty zvony....
Alena Várošová
Tak se paní Vando uzdrave se,bacily utopte v kalíšku slivovice .A jaképak přípravy šup,hup atˇjste tady.
VANDA Blaškovič
Už jsem se lekla Mileno že napíšeš : Kdo to napsal? Asi moc nečteš. Reaguji na módní soutěž, dohady okolo outfitů a odpovídám na výzvu Lidmily zúčastnit se. Ještě trochu marodím a proto nelze dělat přípravy, natož fotit. Ber to jako legraci, pokud to dokážeš...:)))
VANDA Blaškovič
Opravuji: Ještě tady nebalím, však já vám to OSLADÍM ! Ne osolím!!!...:))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...