Maškaráda

Maškaráda

6. 3. 2015

Tance chtiví senioři
zvědavostí asi hoří,
zajímá je nejvíce,
v čem se blýskne Bertice.
Už si zvykli, ví to o ní,
že ráda parádu honí,
Vratislavská Evička
ráda bývá hvězdička.
Vyhrála si s maskou jistě,
každý detail na svém místě,
ráda se v ní dobře cítí,
tak to přece musí býti.
Za klobouk si ji však nedá,
požádala  hned souseda,
NIKON on si půjčuje,
ze všech stran ji zvěčňuje.
Vzal ji zpředu, zezadu,
dokud měla náladu,
pózovala jen chvíli,
botičky ji tlačily.
Pak hned domů spěchala,
aby báseň napsala,
fotky vloží na Íčko,
pobavte se maličko.... ja cha cháááá!

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Jejda, ta poslední věta tam už nepatří..:(((((
Eva Mužíková
Ferdo, tajný ctiteli, nebuďte tak nesmělý, Vaše chvála byla milá, velice mne potěšila. Vrásek já mám hodně věru, díky Vám už na ně .... kašlu, tykadélek mocná síla, je již v krásu proměnila. Kosmetická řada Fytofontana která mi byla jako dárek dopřána, za promenádu modelek - byla sice milá, avšak Tykadélka její účinek zastínila. Chemie ta pro mne není, já už věřím na souznění:)))))))))) tam na tom červeném koberci.
Růžena Antlová
No Evo to se ti povedlo jak básnička tak i Beruška to nemá chybu .!
Libuše Křapová
Beruško, sluší ti to a nápad vůbec perfektní. :-))
Libor Farský
Tajná lásko sedmitečná vždyť vypadáte jako slečna tykadélka lásky zkrášlují Vám vlásky !
Jana Šenbergerová
Moc pěkné!
Eva Mužíková
Ferdo?????? Hned se jdu učesat, abych byla krasáááávica :)))))))) že by se mi přece jen zadařilo... toho brouka nevnímejte, básní mou se pokochejte... díky za reakci, Beruška
Soňa Prachfeldová
Beruško spolehlivě překvapuješ, jsi správná seniorka, asi Tě budu pasovat na čestnou členku našeho klubu :-), těším se na Vás děvčata v Poděbradech !
Libor Farský
Ahoj, hlásí se Ferda. Kochám se fotkami, ale na básničku se nemůžu soustředit, Pytlík mi do toho pořád něco kecá...
Marie Magdalena Klosová
Evi,máš fantazii a básnické střevo,smečku psů,tak co bys ještě chtěla !?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...