Jaro je za dveřmi

Jaro je za dveřmi

11. 3. 2015

Na obloze skřivan vrzne,
vítá jaro, i když mrzne.
A na stráni sedmikráska,
něžným kvítkem slunce laská.

Stromy z jara radost mají,
své pupeny nalévají.
Přírodě už končí spánek,
je čas jarních radovánek.

A máme tu předjaří,
sem tam trochu zamrazí
Chvíli teplo, chvíli zima,
bude jaro, to je príma.

Na procházce po venku
našla jsem i sněženku.
Na vrbě vykvetou hebounké kočičky
a jarem zavoní rázem kraj celičký.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
A musím také pochválit tuhle krásnou jarní básničku, která se opravdu hodně povedla
Anna Potůčková
Maruško, děkuji že se Vám jako autorce básně tato fotečka líbí. Mám totiž nový fotáček a tohle jsou zcela první snímky ním vyfocené.
Hana Rypáčková
Ano Maruš obojí je hezké a potěší. Jaro se už nedá zastavit, i když ještě poletuje sníh.
Marie Foltýnová
Jsem ráda že si redakce vybrala tento jarní obrázek .Díky za něj,neboť se mi moc líbí.Moc krásná fotografie paní Anno,vystihuje,jak se příroda probouzí.
Anna Potůčková
Moc hezká básen, a potěšilo mně, že byla použita moje fotografie.
Marie Magdalena Klosová
Jako by tu "ožil" J.V.Sládek.Pěkné přivítání jara.
Jana Šenbergerová
Při pohledu z okna mi mrzne úsměv na rtech, ale po přečtení vašich veršů se rychle vrací. Déšť smyje prach a zase budou jarně zpívat ptáci.
Alena Várošová
Faktem je,že jaro naladí i toho škarohlída občas k úsměvu.Moc pěkná báseň o jaru,které nám už klepe na dveře.
Zuzana Pivcová
Je zvláštní, jak jaro vyvolá v člověku pocit radosti, o kterou se chce a dokáže podělit s ostatními, stejně naladěnými.
Soňa Prachfeldová
Mílé, snad každý se raduje z nového procitnutí, jaro je nádherné

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...