Jak vyrobit velikonoční vajíčka z papírových ruliček
FOTO: autorka

Jak vyrobit velikonoční vajíčka z papírových ruliček

18. 3. 2020

Za chvilku budou Velikonoce, tak co takhle si vyrobit pro vnoučátka a koledníčky jednoduché a velmi levné vajíčka trochu jinak.

Budeme potřebovat na výrobu velikonočních vajíček namotané papírové ruličky - popis na motání ruliček je v mé galerii u srdíček a podkoviček - dále lepidlo Herkules, nůžky, špejle, drátek, barvu ředitelnou vodou, používám Bakrylex bílé barvy, který je ředitelný vodou a dobře schne. Do bílé barvy přidávám různé odstíny tónovacích barev, které se používají na malování pokojů. A ještě mašle různých barev a různé ozdobičky - viz foto.

Takhle vyrobená vajíčka se dájí použít i jako zápich přilepením na špejle a nebo jako ozdoba na záclonu. Já vyráběla vajíčka pro klub stomiků jako levný dárek a věřte mi, že stomici měli radost a úsměv na tváři a to za trochu té námahy stálo.

Velikonoce
Hodnocení:
(5.5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danka Rotyková
Paní Růženko, moc děkuju za inspiraci. Určitě si nějaká vajíčka podle vás vyrobím.
Květuše Pinkasová
Růženko, je milé Tě tady zahlédnout a ještě navíc s Tvou hezkou tvorbou! Vzpomínám si na Tebe a naší autobusovou návštěvu ve Tvém panenkovém království a nejen bylinkové zahrádce. Mám od Tebe žlutou podkovičku. Moc Tě obdivuji a děkuji i za všechny od srdíčka obdarované.
Dana Kolářová
Každým rokem v čase předvelikonočním se nemohu dočkat, jaké překvapení vymyslíš, Růženko. A zase něco nového! Papírová vajíčka z ruliček. Moc hezké. Děkuji za radost, kterou rozdáváš.
Alena Vávrová
Za tvými roztomilými výrobky je vidět hodně trpělivosti a zapálení pro věc. Obdivuji tě, Růženko, na to každý nemá.
Hana Práglová
Růženko,jako vždycky!! Věřím,že vaši stomici byli šťastní.Taky bych byla. Jsi zkrátka hvězda!!!
Hana Rypáčková
Růženko, jak snadné to po tvém popisu vypadá, a jak jsem se s ruličkami prala! Jsi šikulka šikovná.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.