Proč jsem se nezúčastnila
Velké módní soutěže?

Proč jsem se nezúčastnila
Velké módní soutěže?

30. 3. 2015

Odpověď je jednoduchá, nejsem a už nebudu modelka. Nikdy jsem ani netoužila modelkou být a ani mě nenapadlo, že se jí díky i60 na dva dny stanu.

K přihlášení mě inspirovala úvodní fotka. Snad jsem si myslela, že mě taky někdo hezky upraví, oblékne a posadí se skleničkou vína na pohovku :-)

Dále jsem měla o projektu podobnou představu jako paní Zuzana Pivcová. Že bude pozornost zaměřena i na ženy, které mají nějaké kilo nebo centimetr navíc. Když jsem viděla děvčata při výběru oblečení velikosti 36-40 a potom při zkoušení bot a suverénní chůzi na vysokých podpatcích, už jsem tušila, že je něco špatně, že tam nepatřím.

Přesto vládla v našem novém kolektivu výborná nálada a myslím, že jsme si ty dva dny v Centru Černý Most krásně užily. Přehlídka mi nejenom umožnila poznat nové přátele, ale hlavně magazín i60, u kterého denně trávím každou volnou chvilku.

Jelikož k mým největším zálibám patří cestování a turistika, tak jsem se pro Vás nechala vyfotit v tričku, abyste viděli, že i60 je se mnou i na cestách.

Všem přeji krásné jaro a těším se na Vás v Poděbradech.

Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Jsem ráda,že se vám tričko líbí.Díky. Panu Horáčkovi bych sem dala odkaz na stránky,ale nevím zda se to smí.
Dagmar Pravečková
Milá Evo, ještě než jsem odrolovala text a uviděla fotku, HNED jsem věděla, že někde dole pod textem najdu tvé jméno. Jsi pro mne někdo jako CHYTRÁ Horákyně :-) Zdravím tě a všechny čtenáře z Německa.
Zuzana Pivcová
Mé sympatie tričku a hlavně předvádějící modelce!
Hana Šorejsová
Evi, hodnotím za 1. Též obdivuji ten hezký pořádek a travička, to mám moc ráda.
Alena Tollarová
Evo, kvůli Tobě jsem se ještě přihlásila. Tričko je super a prostředí taky. Je vidět,že se paní domu pěkně stará. Mně u nás řekli, že natištění loga by stálo přes 200 Kč, tak jsem to vzdala - i60 promine. Článeček je milým připomenutím našeho seznámení. Zdravím Tě.
Marie Magdalena Klosová
Evo,tleskám,jsi originální a skvělá.Těším se na Tebe.mm
Jana Šenbergerová
Na shledanou v Poděbradech!
Eva Mužíková
Evko, sluší Ti to, dobrá reklama íčka. Já ale ještě obdivuji pořádek na dvorečku....dobře jsi to napsala
Alena Vávrová
Evo, bezva!!
Soňa Prachfeldová
Evčo, krásně ten nápis vyniká a jsi moc hezká chodící reklama :-) ,

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.