Velikonoční střapatá vajíčka

Velikonoční střapatá vajíčka

24. 3. 2015

Na výrobu střapatých velikonočních vajíček budeme potřebovat polystyrenová vajíčka, tenčí zbytky látek, můžeme použít krajku i stuhy, nůžky a tenkou jehlici nebo háček.

Z látky si nastříháme čtverečky nebo kolečka a tenkou jehlicí nebo háčkem je postupně zapichujeme do polystyrenového vajíčka. Nakonec na vrch střapatého vajíčka jednoduše zapíchneme kousek stuhy a navěsíme na kroucenou vrbu nebo kočičky (viz foto).

Je to velmi jednoduché, nepotřebujeme žádné lepidlo, čtverečky, zapíchnuté v polystyrenovém vajíčku, dobře drží.

Velikonoce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Antlová
Vando klidně pošlu a zdarma !
VANDA Blaškovič
Vyměním vajíčko vyšívané za vajíčko střapaté, bílo řervené...:)) Zn. doplatím.
Zoja Sedláčková
Kam ty na ty nápady chodíš? Mohla by sis otevřít obchůdek "Milé drobnůstky" Jako vždy moc pěkné.
Dana Novotná
To je super nápad. Já mám jenom háčkované a ty jsou známé.
Soňa Prachfeldová
Paní Růženko, Vy máte kouzelné ruce a trpělivost!
Hana Rypáčková
Dobrý nápad. Už jsem svou velikonoční krabici použila a rozvěsila.Nebudeme sice doma, ale hned je veseleji...
Zuzana Pivcová
Růženko, nezklamala jsi. Čekala jsem, že zase, už "klasicky", něco nabídneš. Teď jen vyprat šaty všem panenkám, to Ti nezávidím. :-)
Alena Várošová
Kdo umí,ten umí a kdo neumí tak kouká jako já.Moc šikovná paní.Moc pěkné vajíčka.
Dana Kolářová
Růženko, v jednoduchosti je krása, ale musí k tomu být šikovné ruce. Nechybí Ti ani jedno!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%