Velikonoční pozdrav

Velikonoční pozdrav

2. 4. 2015

Velikonoční pozdrav všem návštěvníkům tohoto webu posílám! 

Posílám k nakouknutí obrázky, které jsem nafotila na výstavě v obci Dzbel a na zámku v Konici. Bylo se opravdu nač koukat!

Velikonoce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
petr stejskal
Nádhera!
Soňa Prachfeldová
Ta šikovnost rukou je fantastická, chystáme se na Velikonoce do skanzenu Zubrnice , kde budou také výstavky hlavně z minula . Krásné jste nafotila paní Růženko !
Jaroslava Handlová
Taková umělecká dílka šikovných rukou hned dokáží rozzářit i pošmourný den. Přeji hezké velikonoce, Růženko!
Jana Slavíková
Hezké obrázky, některé techniky jsou mi blízké, ale stopro mě dostala parta šitých slepic :-)) Pokusím se je opsat
Eva Mužíková
Růženko, díky, to je pastva pro oči... smekám před každým výtvorem...
Dana Kolářová
Růženko, krásně jsi výstavu zdokumentovala, moc hezké. Obdivuji vás všechny, které máte trpělivost na takové jemné práce a přeji krásné jaro.
Zuzana Pivcová
Klasicky krásná tvorba od Růženky. Ty kdybys prodávala třeba v OC na Budějovické mezi všemi výtvarnicemi, co tu teď mají trh, tak by Ti lidé utrhali ruce.
Olga Štolbová
Růženko, díky - tolik šikovných rukou, že se ve mně rázem rozjel pocit méněcenosti. Nejen, že bych to neuměla, ale ani bych se do takové titěrné práce nepustila. Tleskám a obdivuju...***
VANDA Blaškovič
Ty očepičkovaný vajíčka jsou roztomilý, Růženko...:))! a ty z ruliček jsou ve džbánu? Tady totiž nejsou fota číslovaná...
Růžena Antlová
Vando moje vajíčka na výstavě taky byla na fotce č. 29 vajíčka z papírových ruliček a na předposlední fotce ty dvě zbylá očepičkovaníá vajíčka v kruhu inspirace je načerpána .

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

14%