Posíláme přáníčko, 
snad potěší maličko

Posíláme přáníčko,
snad potěší maličko

3. 4. 2015

Přejeme všem krásné první svátky jara - Velikonoce.

Velikonoce jsou pohyblivé svátky jara, které slavíme vždy v neděli, po prvním úplňku. Dnes je Velký pátek a křesťané si připomínají ukřižování Krista.

Pro děti to je vyprávění pohádek, spojené s tím, že na Velký pátek se otvírají poklady. Otvírají se skály, a tak si vyprávíme, že se otevře i památná hora Blaník.

My jsme napekli bochánky, připravili výzdobu a obarvili vajíčka na pondělní pomlázku.

Posíláme přáníčko, snad potěší maličko.

Velikonoce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Hezké svátky jara a radost s vnoučaty.
Zdenka Jírová
Přeji všem radostné uvítání jara, které se sice ještě trochu "maskuje", ale slunce se porazit nedá a svůj boj vyhraje.
Naděžda Špásová
Připojuji se k přání krásného prožití velikonočních svátků. My v neděli vyrážíme na Říp, tak doufám, že někde nepřimrzneme. Před chvílí jsme s vnučkou Aničkou nabarvily vajíčka a ozdobily je obtisky. Jinak se přiznám, že od mládí velikonoce moc nemusím. Tak si to všichni užijte.
Miluše Hasenohrlová
Hani i Tobě a vnoučatům přeji hezké Velikonoce.Já je budu trávit s dcerami a vnučkou v Praze, ale doma mám též nazdobeno a napečeno, tak jak to má být.
Soňa Prachfeldová
Děkuji za přáníčko, poklad máme doma, když jsou všichni zdraví - hezké Velikonoce Hanko !
Eva Mužíková
Já už mám také vyzdobený byteček. Zlatice je nádherně rozkvetlá, na ní mám kraslice, také připraveno něco málo pro vnoučata, až přijdou s tátou koledovat....
Zuzana Pivcová
Jsem ráda, že tu nacházím vedle příchodu jara a pomlázky i další stránku pojetí velikonočních svátků. Myslím, že vyprávění o otevírání skal s poklady musí být pro děti tajemně krásné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.