Můj reparát z outfitu

Můj reparát z outfitu

7. 4. 2015

Zamyslela jsem se nad připomínkami odborné poroty Velké módní soutěže a šla jsem do sebe.

No, nevím, co na to řeknete. Zdá se Vám to lepší? O Velikonocích mne syn párkrát vyfotil a tady je výsledek.

 

P.S.: Za dva roky budu slavit sedmdesátku, ach jo!

Modelky Velká módní soutěž
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Renata Macháčková
Jste krásná žena. Moc Vám ta jednoduchá elegance sluší.
Hana Rypáčková
Tak mě napadlo, jestli si všichni nevezmou do Poděbrad černobílé kombinace.To by bylo jako vrchní prchni.:-)))))))))
Renata Macháčková
Jste krásná žena. Moc Vám ta jednoduchá elegance sluší.
Eva Balúchová
Mě vadilo "přešperkováno".Tentokrát jsou tvojí ozdobou krásné vlasy ,moc ti to sluší.Bílá halenka,černé kalhoty(klasika) ti moc sluší.SUPER!!!
Hana Rypáčková
Aleno, jasná 1.Vsadím se , že jsi to tak i nosila před soutěží, jen sis na ni oblékla prostě šatičky a načančala se k nelibosti poroty. Sluší ti všechno.
Elena Valeriánová
Věřte nebo ne, ale určitě se spletli, když Vám psali do rodného listu rok narození. To je na žalobu! Gratuluji, reparát za 1*.
VANDA Blaškovič
Aleno, vzala jste to za správný konec. Jednoduchá bílá halenka podtrhuje Vaší nevšední krásu „zralé“ ženy. Ty vlasy, ta postava! Vám že je 68 let?! Opravdu neuvěřitelné. Mám z Vašeho, myslím, malého osobního vítězství radost. Soutěž, nesoutěž, ukázala jste nám, jak se to dělá! Reparát u mne za 1....:)
Jana Šenbergerová
Mně jste se líbila už poprvé, a teď je to ještě lepší. 1*
Hana Lancová
Tak jsem po pár dnech zabrousila na portál a objevila Váš čerstvý příspěvek. Velmi elegantní žensky působící model. Fotografie eňo ňuňo. U mě za 1. :-)))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.