Všem kamarádkám
z magazínu i60!

Všem kamarádkám
z magazínu i60!

30. 4. 2015

Koncem dubna, jak se praví,
všechny ženy svátek slaví.

Podle dávné tradice
zapalují hranice.

Než nastoupí vládu květen,
prolétni se trochu světem.

K svátku přeji vína litr
a koštěti dobrý vítr!

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Ač verš dám ztěžka dohromady, hodila se do parády, odletěla na koštěti, dnes už zase hlídá děti.mm
Dagmar Bartušková
Ahoj holky! Včera byla lítačka, dneska bude líbačka.
Olga Štolbová
Koště jsem už spálila, trochu jsem si nabila, tak teď sedím na zadku, ostatní je v pořádku.
Marie Foltýnová
Květuško. Letím také na koštěti, mé přáníčko k Tobě letí. Po větru je posílám a na Tebe vzpomínám. Díky za všechny rady a odkazy.Už v nich šmejdím.Jsou zajímavé.
Libuše Křapová
Krásné, čtu a usmívám se, holky, je to supr
Eva Mužíková
:)) holky, jste super))))))
Marie Novotná
Moje koště-neposeda, na to se mi špatně sedá tak raděj při vínku sedím doma na zadku. Sedím tady doma,v teplu sleduji si všechny v letu. Abych zítra-jako loni mohla býti pod jabloní. :)))
Miluše Hasenohrlová
Když si Květko vínko dám, na koště už nesedám :-)
Alena Várošová
Já už létám od rána. Sem,tam někde plácnu s sebou rána,nerána. Popíjím si vínečko. až mi buší srdíčko. Večer si ještě přes oheń skočím a přeletím trochu dál, aby se mi nikdo už nesmál.
Zuzana Pivcová
Já už jsem si vínka přihla, nálada mi trochu zjihla, létat budu ostošest, ale jen na vlastní pěst.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.