Poděkování

Poděkování

28. 4. 2015

Žila byla jedna žena,
Lidmila se jmenovala,
a když íčko poznala,
starosti si nabrala.

Připravila krásný sraz,
odpovídá na dotaz,
jakýkoliv, to se ví,
každému hned odpoví.

Ukázala, co kde bylo,
jak se tady tehdy žilo,
a jak žijí lázně teď,
to je snadná odpověď.

Přijeli jsme a viděli,
Lidmilu si přivlastnili.
DĚKUJI TI DĚKUJI,
že se všichni viděli.

Krásný víkend,Lidmilo!!!
Škoda,že to zkončilo.
Na rtech úsměv, rychlý krok,
NA SHLEDANOU příští rok?

i60 Párty Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Foltýnová
Holky,je to na beton.Já vzpomínám na beton.A na modrý salonek, závěrečný bonbónek.A řeknu Vám směle,že to bylo skvělé.
Lidmila Nejedlá
Děvčata, děkuji vám všem za hezká slova. Setkání se vydařilo, protože jste veselé, vstřícné, přátelské, milé holky. A to vy jste daly setkání přátelský punc. Děkuji vám a stále vzpomínám.
Marie Magdalena Klosová
Lidmilo moje /naše/ milá,zasloužíš si poděkování.Máš na svědomí moji /naši/dobrou náladu,a to je k nezaplacení! A Marie,jsi šikovná veršotepka,nenechej se odradit.papa holky mm
Anna Potůčková
I když jsem nikde nebyla, básnička se mně tuze líbila
Dana Kolářová
Marie, připojuji se k hezkému poděkování paní Lidmile a těším se NA SHLEDANOU.
i60 Párty Poděbrady
A zde, na uměle vytvořeném profilu, si můžete prohlédnout fotečky...a že už jich tam teda je! Pokud ještě někdo má, přihlaste se: i60-party heslo: podebrady a založte svou fotogalerii a vložte také své momentky
Zuzana Pivcová
I když opakuji po ostatních a vlastně už opakuji i sama sebe, opakování v tomto případě nebude naškodu ještě dlouho. Tak díky, Lidmilo, a ať to letí do všech stran, třeba i na jiné portály a celkově na veřejnost.
Marie Novotná
Mám tento příspěvek i na svém profilu,ale redakce ho zveřejnila z profilu i60,proto to vypadá jako anonym.Tak ještě jednou-děkuji .Nezapomenutelný víkend.A ta tečka v kavárničce byla jak na dortu.
i60 Párty Poděbrady
Lidmilko, jsem tak ráda, že jsem Tě poznala osobně. Vyzařuje z Tebe takový klid, ´kultivovanost, dáma každým coulem. Též Jarka Handlová byla vynikající v Havlíčkově Brodě. Děvčata prostě umíte ! Lidmilo díky!
Lidmila Nejedlá
Děkuji, to je krásné a kdo je autor? Ráda jsem pro vás íčkaře cokoli udělala. Ale nějak bylo málo času. Jani Š., s Tebou jsem si skoro nepopovídala a to mi chybí, jsi tak optimistický a moudrý člověk! Nebyla jsem na minulém srazu a chyběla mi zkušenost.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.