Beznaděj

Beznaděj

11. 5. 2015

Měl jsi mi šeptat něžné věty,
které vítr odvane z duše,
mezi dva různé světy.
Odpovědím mým měl jsi
naslouchat  a mému já
se podobat.
Neměl jsi šetřit polibky
a mého těla měl jsi se více
dotýkat.
Nenechat marně plynout čas,
a nikdy si na nic nestýskat.
Líbat jsi měl moji snědou kůži,
nenechat to na jiném muži.
Promilovat jsi měl noci i svítání,
ani ráno neměl jsi jít spát.
Já dobře věděla, co vše ti chci dát.
Dnes místo touhy v nemocničním
pokoji ležím.
Čekám na to, co již není,
a nemocné srdce na poplach
zvoní...

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Se srdíčkem není radno si hrát, pohlaďte ho, domluvte mu, ať přestane vyšilovat. Až mu domluvíte, až si odpočine, zas se bude snažit, všechno bude jiné. Když mě občas zkrouhne a začne se plašit, vím, že je čas zvolnit a těšit ho začít.
Vladka Steinová
Dobré odpoledne, všem Vám moc děkuji.
Lidmila Nejedlá
Vlaďko, hlavu vzhůru! Dokud srdce na poplach zvoní, není beznaděj. Pomalu ale jistě se rozběhne a bude bít jak zvon.
Alena Várošová
Paní Vlaďko,všichni přede mnou vyjádřili své pocity z této nádherné básně.Na nemocné srdíčko bohužel nexsistuje náplat,to chce jehom čas a Já Vám přeji,aby jse se co nejdříve uzdravila a Vaše srdce mohlo tlouct znovu na poplach.
Jitka Chodorová
Vladko,krásná báseň,ale bolí,tak ať si zase v pořádku,a děkuji za to na Ringu,ale netrap se mými bebíčky,teď hlavně koukej na sebe a brzy se uzdrav.,
VANDA Blaškovič
Vladko, bohužel, jak pravdivé...nedovolte srdíčku další kolaps a uzdravte se, prosím. Záleží nám na Vás. Ráda bych si příště od Vás objednala trochu veselejší báseň, mohu? Vždyť máme jaro a přijde léto! Děkuji!
Radek Otáhal
Nejsem přesvěden o smutku, spíše rozervanosti duše v danou chvíli. Jste pevná. Nikdy není pozdě, paní Vlaďko,
Elena Valeriánová
Smutné vyznání, které přinesl život.
Zuzana Pivcová
Je to velmi smutné, ale i ve svém smutku velmi krásné vyjádření, za které děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...