Láska mi dává na vybranou

Láska mi dává na vybranou

18. 6. 2015

Půlnoční bdění,
tichá serenáda,
poselství hvězdných drah,
čas každodenní
rytmus nepostrádá,
city jsou na dosah.

Oblaka dále
vábit nepřestanou,
táhnou jak zlatá nit,
láska mi stále
dává na vybranou:
Chceš mě či nechceš mít?

Nesmělé žití
úsměv pronajímá,
zakletý jasný smích,
vybledlé kvítí
touhu připomíná
na čapích perutích.

Moje poezie
Hodnocení:
(3.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
S Tebou se přesunu do dívčího snění a krásna .
Zuzana Pivcová
Moc vám děkuji, trochu mě to dojalo.
Eva Mužíková
Zuzko, jsi studnice skvělých a nenapodobitelných myšlenek....smekám již po několikáté
Jiří Libánský
Je to úžasné, že to umíš tak hezky napsat.
Hana Rypáčková
Eleno, mám to stejné...Obdivuji básně o lásce, tetelí se mi srdíčko, ale ta pomoc se životem mě rozněžní víc....
Lubomír Müller
Melodický rytmus dlouhých slabik, atmosféra pomalého letu a váhavost lásky. Ta báseň zpívá. Paní Zuzano, jste zpěvná básnířka. ☺
Elena Valeriánová
++++++++++++++++ Básnička nedostižitelná, krásná. S láskou je život snažší. Dnes jsem po pěti dnech přijela domů a zítra zase odjíždíme a můj muž doma povysával, povytíral - protože věděl, že bych z domu neodjela bez toho aniž bych tu podlahu nechala po týdnu nemytou. No není to láska? Já myslím že je! A já jsem ráda, že ji mám i po tolika letech.
Olga Štolbová
Děvčata, lásku chtějte a mějte a berte, dokud dýcháte. Bez ní se smutno a šedivo a dny se vlečou. Ale, když není, i tak se dá žít. Někdy je to "sakra" práce. Obě básně jsou pro mě, nádherné...*****
Lidmila Nejedlá
Dáváš mi, lásko na vybranou? Zastav se tedy u mých dveří. Nespěchej. Jsem ta, co ještě věří. Jsem letmý pohled, blízkost doteku. Čekám tu marně, jsem příval pro řeku Jsem čas, co city neprověří. Čekám. Zastav se lásko u mých dveří.
Jana Šenbergerová
Zuzko, jen chvíli jsem si myslela, že ji nechci. Mýlila jsem se. Teď jsem moc ráda, že mě má ve své moci. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...