VIDEO: Modelky a básnířky ve Ville
Pellé v podání Jiřího Libánského

VIDEO: Modelky a básnířky ve Ville
Pellé v podání Jiřího Libánského

18. 6. 2015

O Ville Pellé a akci Fresh Senior Festival ve Ville Pellé jsme už toho sice napsali a vydali dost, ale určitě se rádi podíváte i na video, které skvěle zpracoval Jiří Libánský.

Zde je jeho pohled na festival a účinkující - naše modelky a básnířky:

 

i60.cz
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Antlová
Paráda moc pěkné to že není přednes slyšet je škoda muselo to být zajímavé
Eva Mužíková
Já jsem také špatně slyšela, myslela jsem si že to je mým noťasem,musela jsem být naprosto soustředěná. Ale na zážitku mi to naprosto neubralo..
Zuzana Pivcová
Ano, nejsem slyšet, neslyším se ani sama. Mám letitým učitelováním poškozený hlas a lépe mluvit neumím. Škoda, že tam nebyl mikrofon. Ale to nebylo v kompetenci i60. Texty jsou či budou k dispozici na Moje próza/poezie. :-)
Zuzana Pivcová
Inko a Míšo, vy jste, holky, svou bezprostředností a svým hodně neformálním modelkovským vystupováním k té báječné atmosféře úžasně přispěly!
Jarmila Komberec Jakubcová
viděla jsem video a bylo to moc hezké. Opravdu zajímavá akce.
Ingrid Hřebíčková
Děkujeme všem, co nám vyjádřily podporu. Taková nádherná atmosféra, za kterou jsme obě dvě byly opravdu vděčné.
Michaela Přibová
Jirko, děkujeme moc. Je to nádherné. Naprosto vystihuje celkovou atmosféru. Byl to krásný zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat. Děkujeme. Míša a Inka
VANDA Blaškovič
Dobrý večer, já jsem bohužel vůbec neslyšela, co obě dámy četly. Že by chyba jen na mém přijímači? Jinak jistě zajímavá akce.
Helenka Vambleki
Jedním slovem - NÁDHERA!!!
Soňa Prachfeldová
Dokoukala jsem se a za pěkné video děkuji - s

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.